Son Dakika: Ziraat Bankası şubeye gitmeden kredi kampanyasını başlattı. Detayları haberimizde...

Ziraat Bankası şubeye gitmeden kredi kampanyasını başlattı. Sizde bankaya gitmeden artık internet üzerinden online olarak kredi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası şubeye gitmeden kredi başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir, yazımızda bulabilirsiniz.

Ülkemizdeki kredi veren bankalar, artık teknolojiye uygun olarak bankacılık işlemleri yapmaktadırlar. Sizlerde eğer kredi başvurusu yapacaksanız, banka şubelerinden değil artık kolay bir şekilde internet üzerinden işlem yapabileceksiniz. Ziraat Bankası, kamu bankası olmasından dolayı ve sürekli yeni kampanyalar vermesi sebebiyle en çok tercih edilen bankalardan birisidir. Bu bankadan bazı müşteriler de artık şubelere gitmeden ihtiyaç kredisi alacaklardır. Bunun için bankanın internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu için banka şubelerine gittiğinizde sizden evrak istenirken, internet üzerinden online olarak bankaya gitmeden ve imza atmadan hesabınıza para alabilirsiniz.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası banka şubelerinden 100.000 TL’ye kadar kredi kullandırırken, online olarak kullanacağınız kredilerde banka 50.000 TL’ye kadar kredi imkanı verecektir. Şubeye gitmeden kredi kullanmak istiyorsanız bu bankadan maaş almanız ve internet bankacılığını kullanmanız gerekmektedir. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda banka değerlendirmeyi yapacak ve sizin için onaylanmış krediyi anında hesabınıza atacaktır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi olarak verilecek bu kredilerde 60 ay vade ile kredinizi kullanabilirsiniz.

Şubeye gitmeden bu krediyi kullanmak için internet bankacılığına giriş yapmanız gerekiyor. Mobil uygulama veya internet sitesi üzerinden girdikten sonra, krediler bölümüne gelip, Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak hemen 60 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası 2 ay ödemeli, 3 ay ödemeli olarak da ödeme tablosu yapabilmektedir.

Ziraat Bankası 100.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer bu bankadan maaş alıyorsanız, maaşınızın 22 katına kadar 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Bunun için başvuru yapmak istiyorsanız banka şubesine gitmeniz gerekmektedir. Ziraat Bankası 100.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan müşterilerin kredileri aynı gün içinde kullandırılır. Bu kredi limitini internet üzerinden alamazsınız. İnternet üzerinden kredi almak istiyorsanız, daha düşük limitlerle işlem yapacaksınız.

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Ziraat Bankası haricinde diğer özel bankalardan da şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bankaların internet bankacılığını kullandığınızda sizlerin kredi notunu göre belirli bir limit onaylarlar. Bu limitleri bankaya gitmeden hemen hesabınıza atabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler, Akbank, QNB Finansbank, Denizbank, İş Bankası, Garanti BBVA ve diğer tüm bankalardan anında kredi başvurusu yapabilmektedirler.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Akbank, internet bankacılığını kullandığınızda Akbank Direkt uygulaması üzerinden hızlı bir şekilde kredinizi kullandırmaktadır. 50.000 TL’ye kadar verilen bu kredilerde uygun faiz oranları ile 60 ay vadeye kadar kredinizi kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank ise hızlı krediyi SMS başvurusu yaparak da vermektedir. TC kimlik numaranızı 5030’a mesaj atarsanız hemen kredi onayı alabileceksiniz. Bu onaylanan krediyi daha sonra internet bankacılığını kullanarak hemen hesabınıza atabilirsiniz.