Son dakika kampanyası olarak, iki kamu bankası, yeni kampanyalarını duyurdular. Vakıfbank ve Ziraat Bankası, hızlı bir şekilde para ihtiyacı olan kişilere, 36 ay vadeye kadar kredi vereceği duyurdu. İhtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapan kişiler, 50.000 TL kredi kullanacaklarının da altını çizen bu bankalar, başvuru almaya bugün itibari ile başlıyor. 

Türkiye’deki en iyi köklü iki bankası ve aynı zamanda devlet bankası olan Ziraat Bankası ve Vakıfbank, yeni bir kredi kampanyası duyurdu. İhtiyaç kredisi olarak verilecek bu kredilerde 50.000 TL’ye kadar anında kredi kullanabilecek ve evraksız olarak onay alabileceksiniz. Banka kredi için sizden kefil istememektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda değerlendirmeye girecek ve kredi siciliniz uygunsa hemen kredi kullandırması yapılacaktır. Ziraat Bankası ve Vakıfbank ayrı iki banka olmasına rağmen kredi başvuru politikaları aynıdır. Banka kredi notu yüksek olanlara ve sigorta durumu sürekli olanlara öncelikli olarak kredi verecektir. Ayrıca emekli olan müşteriler ise bu bankadan emekli maaşı alması durumunda kredi notu düşük olsa bile kredi alacaklardır.

Ziraat Bankası 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası üzerinden 50.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusu sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Eğer bu bankadan maaş alıyorsanız, bankaya giderken sadece kimliğinizle gitmeniz gerekmektedir. Banka şubeniz hangisi ise o bankaya giderseniz daha hızlı işlem yapılacaktır. Çünkü krediyi bağlı olduğunuz Ziraat Bankası şubesi onaylayacaktır. Eğer başka şubeye giderseniz, banka yazışma yapacak ve kendi şubenizden onay bekleyeceksiniz. Bankadan maaş alan bir müşteri değilseniz de şubeye giderken evraklarınız ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası 36 ay vadeye kadar kredi verecektir.

50.000 TL alacağınız kredi için ayrıca diğer banka borçlarınız da kapatılacaktır. Banka tek bir bankaya ödemenizi yapmak isteyecek ve gelir durumunuz yeterse dilerseniz 50.000 TL üzerinde de kredi kullanabileceksiniz.

son-dakika-ziraat-bankasi-ve-vakifbanktan-50000-tl-ozel-nakit-imkani-basladi-uygun-faizlerle-36-1

Vakıfbank 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Vakıfbank 50.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusu yapmak içinde banka şubelerine gitmeniz gerekmektedir. Vakıfbank üzerinden maaş alan emekli, çalışan ve devlet memurları bu kredileri anında hesaplarına atabilmektedirler. Dilerseniz internet bankacılığından dilerseniz de en yakın Vakıfbank şubesine giderek 50.000 TL krediyi kullanabilirsiniz. 36 ay vadeye kadar verilen bu kredilerde uygun faiz oranları ile birlikte 3 ay erteleme ve ödeme konusunda da 3 ayda bir, 2 ayda bir ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan çalışan müşterilerin en az 6 aylık sigortası olması ve toplamda da 12 aylık (1 sene) sigortalı olması gerekmektedir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda kredi skorunuz uygunsa sigorta durumunuza bakılacaktır. Ayrıca emekli olan kişilerde emekli maaşlarını bu bankadan almaları gerekiyor. Vakıfbank 50.000 TL üzerinde ayrıca müşterilerine borç kapatma kredisi de vermektedir. Bunun için en yakın Vakıfbank şubesine giderek kredi hakkında bilgi alabilir ve dilerseniz hemen başvurunuzu oradan yapabilirsiniz.