6000 TL kredi veren bankalar hangileridir? 6.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi hangi bankalardan hızlı bir şekilde alınabilir? 6000 TL kredi başvurusu yapacak olan kişiler için hazırladığımız bu yazımızda sizlere 36 ay vadeye kadar kredi başvurusu nasıl yapabilirsiniz. Bu konu hakkında bilgiler vereceğiz vereceğimiz bankalar üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin en az 1100 ve üzerinde bir kredi notunun olması durumunda banka şubelerine gitmeden bile kredilerini internet bankacılığı üzerinden kullanabileceğini söyleyebiliriz. Şimdi sizlere 6000 TL ihtiyaç kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verelim.

Garanti Bankası 6 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Garanti Bankası üzerinden 6.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapılıyor. Size uygun olan bu krediyi kullanmak istiyorsanız bankanın internet sitesine girerek buradan kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Ayrıca bankadan internet sitesi haricinde banka internet bankacılığını kullanarak veya mobil bankacılığı kullanarak da 6 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra kredi değerlendirmeniz hızlı bir şekilde yapılacak ve kredi onayı aldığınızda da bu kredi anında sizin hesabınıza yatacaktır.

Ziraat Bankası 6 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Düşük limitli kredi kullanabileceğiniz bankalardan bir tanesi de Ziraat Bankası olmaktadır. 6.000 TL'ye kadar kredi onayı almak istiyorsanız başvuru şartlarına uygun olmanız da birlikte banka'dan internet bankacılığını kullanarak Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Online olarak verilecek olan bu krediler de şartları uygun olan kişilerin anında kredileri hesaplarına yatar. Ayrıca size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek buradan da 6000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Alacağınız ihtiyaç kredilerinde 36 ay vade ve 3 ay erteleme yapma imkanı da bulunmaktadır.

son-dakika-ziraat-bankasi-ve-yaninda-3-banka-daha-6000-tl-destek-odemesi-baslatti-nakit-sikintis1

TEB bankası 6 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu

TEB Bankası ve cepte Teb Bankası üzerinden de online olarak 6000 TL kredi kullanabilirsiniz. Eğer TEB Bankası üzerinden ne kadar onay aldığınızı merak ediyorsanız cep telefonunuzun Mesaj kısmına girerek t.c. kimlik numaranızı yazıp bu mesajı 44 66 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde TEB sms kredi başvurusu yapmış olacaksınız. TEB bankası 6 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan sonra sizlere hemen ne kadar onay verildiği söylenir. Bu onaylı tutar ile birlikte en yakın banka şubesine giderek kredinize hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Üstelik sadece kimliğiniz ile birlikte o işlemleri yapabiliyorsunuz. Ayrıca internet bankacılığı kullanan kişilerde internet bankacılığı üzerinden bu kredileri hemen alabiliyor.

Halkbank 6000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Bir diğer kamu Bankası olan Halkbank üzerinden de 6000 TL kredi kullanabiliyorsunuz. Kredi kullanacak olan kişiler 6000 TL ihtiyaç kredisi kullandıktan sonra 36 ay vade ve isterlerse bir 3 ay erteleme yapabiliyor. Kredi kullanacak olan kişilerin bir sigortasının olması veya emekli olması gerekmektedir. Özellikle sigortalı olarak kredi kullanacak olan kişilerin en az 6 aydır aynı iş yerinde çalışıyor olması gerekiyor. Emekli maaşınızı bu bankadan alıyorsanız banka şubelerine gitmeden mobil uygulama üzerinden de 6000 TL kredi kullanabilirsiniz.