Garanti Bankası yapmış olduğu bireysel kredi kampanyaları ile birlikte son zamanlarda oldukça konuşuluyor. Başvuru yaparak onay almak isteyen vatandaşlar Garanti Bankası üzerinden en az 3 aydır sigortalı olarak çalışıyorsa 15.000 TL ödeme alabilecek. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile birlikte Garanti Bankası üzerinden 15.000 TL kredi kullanmak isteyen bireysel müşteriler son iş yerlerinde üç aydır sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda kredi notu sıfır olsa bile kredi kullanabilecek.

Garanti Bankası yapmış olduğu bu kampanyalar da 36 ay vadeye kadar işlem yaparken ilk kredi taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkanı sunacak. Garanti Bankası üzerinden 15.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar ayrıca bu bankadan kredi kartı ve kredili mevduat hesabı gibi nakit avantajlı ürünler ile de yararlanacak. Garanti Bankası düşük faiz oranları ile vereceği 15.000 TL ihtiyaç kredisi için ayrıca kredi notu sıfır olan vatandaşlar gibi kredi notu 1100 ve üzerinde olan vatandaşlara kredi verecek. 1100 altında olan kişiler maalesef kefil ile kredi kullanabilecek.

garanti-bankasi-kredi-3

Emekli olan kişiler ise emekli maaşlarını bu bankadan almaları durumunda 15.000 TL kredi onayı alabiliyor. 15.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar kredi onayı almak istiyorlarsa en yakın banka şubesine giderek kimlikleri ile birlikte başvuru yapabilirler. Banka şubesi üzerinden kimlikle başvuru yaptıktan sonra 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelecek ve onaylanan tutarı hemen hesabınıza yatırabilecek siniz. Daha önce bu bankadan kredi kullandıysanız hemen mobil uygulamaya giriş yaparak 15.000 TL için mobil uygulama üzerinden internet bankacılığı kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 

Banka kredi başvurusu yapacak olan kişilerin banka kredi notunu t.c. kimlik numarası üzerinden sorgulayacak ve daha sonra sigorta primleri ne bakarak hesabına para yatıracak.