Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Samsun'da toplu açılış töreninde yaptığı konuşmasında yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumhurbaşkanlık adaylıkları ile şaşırtan açıklamalar yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu sene son kez Cumhurbaşkanı adayı olduğunu açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Samsun'da toplu açılış töreninde yaptığı konuşmasında yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumhurbaşkanlık adaylıkları ile şaşırtan açıklamalar yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu sene son kez Cumhurbaşkanı adayı olduğunu açıkladı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Samsun'daydı. Samsun'da toplı açılış töreninde yer alan ve uzun uzun konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dinleyenleri şaşırtacak açıklamalar geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Samsun'daki açılış töreninde yaptığı açıklamalarında bu sene son kez aday olduğu söyledi. 2023 senesinde yapılacak olan seçimlerde aday olacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu seçimlerin son adaylığı olacağını duyurdu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından seçime çok az bir süre kala gelen açıklamalar ilgi çekti.

thumbs_b_c_385035a005253cfdcaf03454b8abb3ad

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Seçim Açıklamaları

Bugün Samsun'a giden ve yapılan açılış töreninde konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaptığı açıklamalar ile ilgi çekti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu sene yapılacak olan 2023 seçimlerinde son kez aday olacağını söyledi. Son kez aday olacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan hem seçimlerle alakalı hem de genel ülkenin şu anki hali ve geleceği ile ilgili açıklamalar yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan uzun yıllardır Türkiye Cumhuriyeti'nde başkanlık yapıyor. Çeşitli görevlerde yer alan Cumhurbaşkanı Erdoğan 2023 seçimlerine aylar kala beklenmeyen açıklamalar da bulundu. Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun'da yaptığı seçim açıklamaları oldukça dikkat çekti. Seçime az kala Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçimle alakalı neler dedi haberimizin devamında yer alıyor.

Ekran Resmi 2022-12-10 17.29.57

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2023 Seçimlerinde Son Kez Aday Oluyorum Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsun açılış töreninde 2023 seçimleri ile ilgili çaprıcı açıklamalar da bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan 2023 seçimlerinin son aday olduğu seçimler olduğunu bundan sonraki seçimlerde aday olmayacağını şu sözlerle açıkladı: “2023'te milletten kendi adımıza son kez istediğimiz destekten alacağımız güçle Türkiye Yüzyılı inşasını başlatıp bu kutlu bayrağı gençlere teslim edeceğiz. Büyüklerimizden devraldığımız Türkiye ile gençlerimize devredeceğimiz Türkiye arasındaki asırlık farkı akıl ve vicdan sahibi herkes görmektedir. Türkiye'yi 20 yılda 3 kat büyütmüş olmamızı yeterli bulmuyor, en kısa sürede 2 kat daha büyüterek dünyanın en büyük 10 ülkesi arasına sokmayı hedefliyoruz”