Televizyonda cuma günü yarışı yaşandı! Ekranların en yoğun dizi günü olan, Kırmızı Oda, Arka sokaklar, Son Yaz, Akıncı, Akrep, Payitaht ve Ramo gibi reyting rekorları kıran yapımlar ekrana gelmesiyel bir günde 7 büyük kanalda 7 dizi reyting yarışını da kı

Televizyonda cuma günü yarışı yaşandı! Ekranların en yoğun dizi günü olan, Kırmızı Oda, Arka sokaklar, Son Yaz, Akıncı, Akrep, Payitaht ve Ramo gibi reyting rekorları kıran yapımlar ekrana gelmesiyel bir günde 7 büyük kanalda 7 dizi reyting yarışını da kızıştırdı! Ancak burada en çok darbeyi yiyen ATV, FOX TV ve Star TV oldu! Kırmızı Oda ve Arka Sokaklar en rahat yapımlar olarak dikkat çekiyor!

ATV Hercai hayranları haklı çıktı!

ATV ekranlarında yeni başlayan Akıncı dizisi bekleneni veremedi. Tüm hafta tüm kanalın seferber olduğu Akıncı dizisi bekleneni karşılayamadı. Akıncı dizisi AB'de 3 reytinglerde kaldı ve Hercai dizisinin boş yere günü değişmiş oldu. Hercai hayranları dediği gibi Akıncı yarısını bile alamadı. Bu karar sonrası Akıncı dizisinin hızlı bir şekilde final yapması bekleniyor.

FOX TV Çocukluğu boşa bitirdi! Son Yaz dizisi..

FOX TV, Son Yaz dizisi için Çocukluk dizisini final yapmıştırdı. Çocukluk dizisi ve Son yaz dizisi benzer reytingler aldı. Özellikle Total grubunda Son Yaz 4.75 reyting alarak günü 9. sırada bitirdi. Ancak Çocukluk diziside bu kadar reyting alıyordu. Son Yaz AB'de 5.45 reyting alsa da yükseliş sürmezse dizi final yapabilir!

Akrep bitti! Seni Çok Özledim başlıyor..

Akrep dizisi bitti bitecek! Akrep dizisi aldığı 3.79'da totalde ayakta tutsa da AB'de 2.62 reytingle çakıldı. Reklam kuşağı olarak verilen AB grubu düşük reytingle Akrep dizisi bitti diyebiliriz. Akrep dizisi yerine Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yeni dizisi başlayacak gibi duruyor.

Kırmızı Oda ve Arka Sokaklar 3 dizinin sonu oldu!

Normalde az da olsa kabul edilir reytingler olsa da Kırmızı Oda ve Arka Sokaklar 3 diziyi birden bitiyor. Kırmızı Oda 12 reytingle 3 diziyi de 3'e katlarken AB'de, Arka Sokaklar totalde 8.5 reytingle 3 diziyi 2'ye katlamayı başardı. Cuma günü iki diziden sonra en rahat dizi Ramo.. Ramo 6 reytingle yoluna tam gaz devam ediyor. Normal şartlarda Arka Sokaklar ve Kırmızı Oda bu kadar reyting almasa Akrep hariç Son Yaz ve Akıncı dizisi sürebilir ancak bu reytingle reklam almaları çok zor!

Her üç dizi içinde yapım ve kanal arasında 2 hafta daha şans verileceği, ilk olarak Akrep hemen ardından Akıncı ve son olarak Son Yaz bu iki haftada reytingleri yükseltemezse hemen final kararı alabilirler!