Son Yaz Cemre Kim? Cemre'yi Kim Oynayacak? Hangi Oyuncu Geliyor?

Son Yaz dizisi yeni sezona yeni oyuncularla birlikte başlayacak. Dizide en merak edilen isimlerden birisi Cmere karakteri oldu.

Dizi Haberleri 10.08.2021 - 01:37 10.08.2021 - 01:58 Ece Sahan

Fox Tv'nin geçtiğimiz sezon büyük yankı uyandıran dizisi Son Yaz dizisi yeni sezona bomba gibi giriyor!

Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan, Alperen Duymaz gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz dizisi yeni sezona gümbür gümbür geliyor.

Diziye yeni sezonda Birce Akalay, Sarp Levendoğlu ve Onur Bay dahil olurken bir sürpriz de Cemre karkateri oldu. Dizide Birce Akalay, Organize Suçlar İstihbarat Başkanlığı’nda görevli Sare Akay'a hayat verirken, Akalay'ın eski eşi Sarp Levendoğlu'nun da Soner’in abisi Cihan Sancaktar'a hayat vereceği öğrenildi.

Diziye bir sürprizde Arka Sokaklar'ın ismi Onur Bay oldu. Onur Bay'da Son Yaz'da Soner'in küçük kardeşi Burak Sancaktar'ı canlandıracak.

BİRCE AKALAY VE SARP LEVENDOĞLU BERABER Mİ ROL ALACAK?

Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu'nun Son Yaz'a dahil olduğu iddiaları sonrası çekimler merak konusu. Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu'nun evlilikleri aldatma nedeniyle son bulmuş ve ikilinin dostane değil de kavgalı bir şekilde ayrıldığı biliniyordu.

Bu nedenle ikilinin nasıl bir arada rol alacağı merak konusu..

AKMUR AŞKI CEMRE İLE SINANACAK!

Son Yaz dizisinde AkMur'culara ise bir sürpriz var. Yeni sezonda Akgün ve Yağmur'un aşkı ise Cemre adında yeni bir karakter ile sınanacak.

Şimdi en çok merak edilen ise Cemre'yi kimin canlandıracağı oldu. Sosyal medyada Cemre karakteri için Bahar Şahin istense de Bahar Şahin'in projelere ortadan girmek istemediği biliniyor. Cemre karkateri için henüz bir ismin kesinleşmediği öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@