Son Yaz dizisi Canan öldü sosyal medya ayağa kalktı! Son sahnede izleyenlerde ciğer kalmadı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Son Yaz dizisinde Canan'ın ölümü sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Bölümün son sahnesi herkesi gözyaşlarına boğdu.

Dizi Haberleri 05.06.2021 - 11:22 05.06.2021 - 11:31 Volkan Arık

FOX TV'de başrollerinde Ali Atay, Alperen duymaz, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı Son Yaz dizisi sezon finali ile dün akşam ekranlara veda etti. Ancak sezon finali bölümünün son sahnesi izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Bölümün bitmesinin hemen ardından diziyi izleyen hayranları Son Yaz Canan öldü mü, Funda Eryiğit son yazdan ayrıldı mı sorularının yanıtını araştırmaya başladı. Sosyal medyada da Son Yaz dizisi gecenin en çok konuşulanları arasında yer alırken izleyenler Funda Eryiğit in ayrılığına isyan etti.

FOX TV'nin sevilen dizisi son yaz sezon finali ile dün akşam ekranlara geldi. Sezon finalinde peş peşe patlayan bombalar izleyicileri hayrete düşürürken özellikle Selim ve Canan'ın son sahnesi akıllarda kaldı. Selim ve ailesi arabada İstanbul'a doğru yolculuk yaparken saldırıya uğradı. Canan'ın vurulması ile birlikte bütün aile büyük çok yaşarken bu sahne ekran başında izleyenleri de gözyaşlarına boğdu. Canan'a ne olacağı da izleyenler tarafından araştırılmaya merak edilmeye başlandı. Son Yaz’da Canan öldü mü, Funda Eryiğit ayrıldı mı sorularının yanıtı bugün en çok arananlar arasında yer alıyor.

FUNDA ERYİĞİT SON YAZ’DAN AYRILDI MI?

Sezonun iddialı yapımları arasında yer alan ve özellikle son dönemlerde reytinglerde de istediği başarıyı yakalamayı başlayan Son Yaz dizisinde Funda Eryiğit ayrıldı. Güzel oyuncu başarılı performansı ile dizide çok dikkat çekmişti. Bu ayrılık izleyicileri ise mutsuz etti. Birçok izleyici Canan ve Selim uyumu olmadan dizinin eski başarısını elde edemeyeceğini düşünüyor.

son-yaz-dizisi-canan-oldu

ALİ ATAY SON YAZ’DAN AYRILACAK MI?

Son Yaz dizisi ile ilgili başka bir iddia daha gündeme geldi. Dizinin başrolü oyuncusu Ali Atay'ın da son yazdan ayrılacağı iddia ediliyor. Ancak Ali Atay'ın menajeri yaptığı açıklamada diziden ayrılmadıklarını ve yeni sezonda da Ali Atay'ın devam edeceğini söyledi.

son-yaz-dizisi-canan-oldu-sosyal-medya-ayaga-kalkti-son-sahnede-izleyenlerde

SON SAHNE HERKESİ GÖZYAŞLARINA BOĞDU

Son Yaz sezon finali dün akşam izleyicileri ekran başına kilitledi. Birçok izleyici sosyal medya üzerinden yaptıkları yorumda özellikle son dönemlerde izledikleri en başarılı sezon finali bölümü olduğunu dile getirdi. Ayrıca Funda Eryiğit in hayat verdiği canan karakterinin vurulmasının ardından Savcı Selim’le son konuşmaları sosyal medyanın da gündemine oturdu. Birçok sosyal medya kullanıcısı dizinin son sahnesini izlerken gözyaşlarına boğulduklarını söyledi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@