Fox Tv'nin bu sezon başlayan yeni dizisi Son Yaz istenilen reytingleri alamayınca kanal gün değişikliğine gitti. Ramo, Arka Sokaklar ve Kırmız Oda'yı geçemeyen Son Yaz dizisi gün değişikliğiyle reyting denemesi yapacak.

Fox Tv'nin bu sezon başlayan yeni dizisi Son Yaz istenilen reytingleri alamayınca kanal gün değişikliğine gitti. Ramo, Arka Sokaklar ve Kırmız Oda'yı geçemeyen Son Yaz dizisi gün değişikliğiyle reyting denemesi yapacak. Peki Son Yaz hangi güne alındı?

Başrollerinde Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez gibi isimlerin yer aldığı Fox'un yeni dizisi Son Yaz TOTAL reytinglerinde ilk 10'a bile giremezken, AB'de ise ilk 3'te yer alamadı.

Güçlü isimlerin yer aldığı kadrosu ile büyük bir reyting beklerken ilk 10'a bile giremeyen Son Yaz dizisi için karar verildi. Gelecek hafta dizinin günü değişecek. Ancak dizini hayranları gün değişikliği konusunda olumlu düşünmüyor.

Son Yaz dizisi kadrosu ve konusuyla sosyal medyada ilgi uyandırsa da dizi reytinglerde istenileni bir türlü veremedi. Cuma akşamları Kanal D'de Arka Sokaklar, TV8'de Kırmızı Oda ve Show Tv'de Ramo karşısında varlık gösteremeyen Son Yaz dizisi bundan böyle Cuma akşamları yerine Çarşamba akşamları ekrana gelecek.

Aldığı reytinglerle final yapacağı konuşulan dizi gün değişikliğine gitti. Cuma akşamları Son Yaz dizisi beklenilen reytingleri göstermedi. Kanal ve yapım şirketi dizinin gün değişikliği konusunda anlaşmaya vardı. Fox'un hazırlık aşamasında olduğu dizilerin varlığı da Son Yazı zora soktu.

ÇARŞAMBA AKŞAMLARI VARLIK GÖSTEREBİLECEK Mİ?

FOX TV ilerleyen haftalarda yeni dizilerini yayın akışına alacak. Bu nedenle reytinglerde varlık gösteremeyen dizileri hakkında karar vermek zorunda kalan kanal, Son Yaz'ı final yerine gün değişikliğine gönderdi. Çarşamba akşamları da beklenilen reytingleri alamaması durumunda Son Yaz final yapacak.

Ancak dizinin hayranları Çarşamba akşamları Kanal D'nin Sadakatsiz dizisi karşısında Son Yaz'ın varlık gösteremeyeceğinden emin.