Son Yaz Dizisinden Beklenmedik Hareket! Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan ve Funda Eryiğit...

Fox Tv'nin sevilen dizisi Son Yaz sosyal medyayı salladı! Ali Atay hayranları çılgına döndü!

Dizi Haberleri 13.05.2021 - 14:09 13.05.2021 - 14:25 Ece Sahan

Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktuta, Alperen Duymaz, Halil Babur, Yasemin Yazıcı, Şebnem Dönmez, Emre Karayel, Sinan Tuzcu gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz ilgiyle izlenmeye devam ediyor. 

Başarınısı sürdüren Son Yaz'a son olarak Olgun Toker katılmış ve dizi adından iyice söz ettirmişti. Son Yaz oyuncuları da ilgiyi kaptırmamak için atağa geçti. Sosyal medyada daha çok yer almak isteyen ve kendini unutturmak istemeyen Son Yaz, oyuncularına bol bol paylaşım yaptırıyor.

Son Yaz dizisinin Savcı Selim'i Ali Atay hayranları adeta çılgına gördü. Ali Atay sosyal medyanın gündemine bomba gibi oturdu. Hazal Kaya ile örnek bir evliliği olan ve çok sevilen 2 oyuncunun hayran kitleleri sosyal medyada sıkı sıkıya diziyi takip ediyor.

Dizinin Yağmur'u Hafsanur Sancaktutan ve dizinin Canan'ı Fında Eryiğit, Ali Atay paylaşımları ile gündem oldu. Hafsanur Sancaktutan'ın, çekim esnasında Ali Atay ile eğlenceli videosu instagramda dolanırken asıl bombayı Funda Eryiğit patlattı. 

DAHA ÖNCE DE İLAN ETMİŞTİ

Funda Eryiğit, Ali Atay'ın başına dayadığı fotoğrafı ile sosyal medyada gündem oldu. Funda Eryiğit ve Ali Atay'ın bu pozu hayranları adeta çılgına çevirdi. 

Funda Eryiğit daha önce de Ali Atay'a hayranlığını Instagram'da koyduğu fotoğrafa "Büyük bir şans karşı karşıya oynamak" yazarak ilan etmişti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@