Fox Tv'nin yeni başlayan dizisi Son Yaz'ın başarılı başrolü trafik kazası geçirdi! Son Yaz dizisinde Kaan Gök karakterine hayat veren Erdem Şanlı, set dönüşü otomobiliyle otele dönerken trafik kazası geçirdi. Otomobili perte dönen genç oyuncu hastaneye k

Bomba Ayrılık Doğrulandı! Güldür Güldür'ü Sarsacak Veda Geldi! Onur Buldu Neden Ayrıldı? "Sizi Dinliyorum" Ne Zaman? Bomba Ayrılık Doğrulandı! Güldür Güldür'ü Sarsacak Veda Geldi! Onur Buldu Neden Ayrıldı? "Sizi Dinliyorum" Ne Zaman?
Fox Tv'nin yeni başlayan dizisi Son Yaz'ın başarılı başrolü trafik kazası geçirdi! Son Yaz dizisinde Kaan Gök karakterine hayat veren Erdem Şanlı, set dönüşü otomobiliyle otele dönerken trafik kazası geçirdi. Otomobili perte dönen genç oyuncu hastaneye kaldırıldı.
Başrollerinde Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Edem Şanlı, Şebnem Dönmez, Emre Karayel, Sinan Tuzcu gibi isimlerin yer aldığı Cuma akşamlarının dizisi Son Yaz hayranlarına kötü haber!  Son Yaz dizisinin yıldızlarından Erdem Şanlı dün gece trafik kazası geçirerek ölümden döndü.

Son Yaz dizisinde Kaan Gök karakterine hayat veren gen oyuncu Erdem Şanlı, set çıkışı otele dönerken arabasıylan kaza yaptı. Perte çıkan arabadan sağ çıkan oyuncu hemen hastaneye kaldırıldı.

Genç oyuncu Erdem Şanlı'nın hayati riski olmadığı öğrenildi. Şanlı'nın bir süre dinlendirileceği ve setlerden uzak kalacağı öğrenildi.

Son Yaz dizisinde Şebnem Dönmez'in canlandırdığı Serap karakterinin oğlu olan Kaan rolüne hayat veren Erdem Şanlı dizide Yağmur'un aşık olmadığı sevgilisidir. Akgün ile aralarında bu sebepten düşmanlık vardır.

ERDEM ŞANLI KİMDİR?

2 Eylül 1996 İzmir doğumlu olan genç oyuncu 3 çocuklu Boşnak bir ailenin en büyük çocuğu. İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bölümünü mezunudur. Erdem Şanlı'nın babası özel bir şirkette satış temsilcisi ve spor kulübü başkanı, annesi ise emekli muhasebeci.

Erdem Şanlı kamera arkasında reji olarak ilk adımı attı ve oyuncu Rıza Kocaoğlu'na oyuncu koçluğunu yaptı. İl kez Avlu dizisinde Ertan Saban’ın gençliğini canlandırdı.

Erdem Şanlı ATV'nin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ise Burak Sergen’in oğlu Dinçer karakterinini canlandırdı.