Son Yaz Final Mi Yapıyor? Son Yaz Oyuncularından Veda Paylaşımı! Son Yaz'da Kim Ayrılıyor?

Son Yaz dizisinden kötü haber geldi! Son Yaz dizi izleyicilere kara haber! Son Yaz oyuncuları ayrılık mesajını paylaştı! Son Kahvaltı diyerek final dediler!

Dizi Haberleri 29.05.2021 - 19:44 29.05.2021 - 20:02 Ece Sahan

Fox Tv'nin sevilen dizisi Son Yaz'da sona gelindi! Son Yaz dizi oyuncularından veda mesajları arka arkaya geldi! 

Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Alperen Duymaz, Sinan Tuzcu, Emre Karayel, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Sezer Koç, Şebnem Dönmez gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz dizisinden üzücü haber geldi.

Büyük bir ilgi ile takip edilen farklı konusu ve ünlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Son Yaz heyecan dolu bölümlerinde her Cuma ekranlara geliyor. Ancak dizi istediği reytingleri bir türlü elde edemedi.

Son Yaz dizisine son olarak Akgün Gökalp Taşkın'ın abisi Göhan karakteri ile Olgun Toker dahil olmuştu. Son bölümlerde heyecanın üst sıralarda seyrettiği diziden oyunculardan veda paylaşımları geldi!

Son Yaz dizisinin Emel'i Sezer Koç, setten Hafsanur Sancaktutan, Yasemin Yazıcı, Funda Eryiğit ve Ata Arman'ı etiketleyerek bir fotoğraf paylaşarak "Son Kahvaltı" notunu ekledi ve üzgün emoji suratı koydu! Son Yaz dizisinin final söylentileri gerçek oldu.

Bu fotoğrafı dizinin Naz'ı Yasemin Yazıcı'da paylaşarak üzüntüsünü dile getirdi.

Son Yaz dizisinde özellikle Akgün ve Selim ikilisi oldukça beğenilmiş Alperen Duymaz ve Ali Atay ikilisinin uyumu çok beğenilmişti. Ancak maalesef bu uyum veda ediyor.

Son Yaz dizisinin başrol oyuncusu Ali Atay, Exxen'de Leylan ile Mecnun dizisinin yeni çekimlerine başlayacağı öğrenilmişti. Son Yaz'ın Savcı Selim'i Ali Atay, yeni dizisine geçerek Son Yaz'a veda ediyor yorumları yapılmıştı. 

 

Son Yaz dizisi sezon finali mi yapacak yoksa final mi yapacak? Son Yaz'da hangi oyuncu diziye veda ediyor? Son Yaz dizisi hayranları tarafından en çok merak edilen sorular arasında yer aldı. 

Ancak diziden net açıklamalar henüz gelmedi. Bilinen şu ki oyuncuların yaptığı bu paylaşımlar Son Yaz hayranlarını panik yaparak üzüntüye boğdu. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@