Son Yaz final yapıyor! FOX TV üzücü haberi verdi

Son Yaz final yapıyor. FOX TV sevilen dizisi Son Yaz final kararı aldı. FOX TV ekranlarda var olma savaşı veren Son Yaz dizisini bitirme kararı aldı. Son yaz final tarihi belli oldu.

Dizi Haberleri 26.05.2021 - 00:23 26.05.2021 - 00:26 Berkay Keskin

Son Yaz'dan kahreden final haberi geldi. Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Emre Karayel, Şebnem Dönmez, Sinan Tuzcu, Halil Babüt gibi isimlerin yer aldığ Son Yaz final yaparak sevenlerini üzecek. 

Kanallar dizi kyımına devam ediyo. Bunlardan biri de Fox Tv! Masumiyet dizisi sonrası bir diziden daha final haberi çıktı. Ali Atay'ın Savcı Selim Kara'yı canlandırdığı son zamanlarda adından söz ettiren dizi Son Yaz'dan beklenmedik karar çıktı.

Alperen Duymaz ve Ali Atay'ın bir birleri ile eğlenceli uyumu son zamanlarda en çok konuşulan dizi ikilisi olarak yer etmiş ve beğenilmişti. Ancak dizi reytinglerde bekleneni bulamadı. Son Yaz 19. bölüm fragmanında her şey ortaya çıkarak finale adım adım yürünüyor. 

Son Yaz dizisi konusu ve oyuncuları ile adından söz ettirmeyi başarmıştı. Savcı Selim, Akgün Gökalp Taşkın, Soner, Halil Sadi gibi karakterler kısa sürede fenomen dizi karakterleri olmayı başarmıştı. Ancak beklenmedik kara heber geldi. Dizi reytinglerde istediğini alamadı. Fox Tv yeni dizilerine yer açmak için reytinglerde yükselmeyen dizilerin üzerine çizmeye devam ediyor. 

Son Yaz dizisinin final yapma sebebi ise bambaşka. Dizinin başrolü Ali Atay yeni projesi ile el sıkıştı. Ali Atay, Leyla ile Mecnun dizisine geri dönüyor. 

Acun Ilıcalı'nın sahip olduğu Exxen platformu efsane dizi Leyla ile Mecnun'u yeniden çekeceğini açıklamıştı. Yeni kadro diye beklerken Ilıcalıi eski kadro ile dizinin yeni bölümleri çekileceğin açıklamıştı. Ve tüm kadro ikna edildi. Ali Atay, Leyla ile Mecnun dizisi için Son Yaz'ı sildi. 

Leyla ile Mecnun dizisi full kadro ile kaldığı yerden Exxen'de devam edecek. Erdal Bakkal, Hırsız Yavuz, İskender, İsmail Abi tüm karakterler aynı oyuncularla devam edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@