Fox TV'nin sevilen cuma dizisi Son Yaz 23 Nisan Cuma akşamı 17. bölümüyle ekranlara geldi. Geçtiğimiz hafta abisini bulan Akgün, Gökhan'a kucak açmak için hazırken; Soner'in bu tesadüfe inanmaması ilginç gelişmelere sahne oldu. Çünkü Akgün'e hikayeyi anla

Başrollerini Ali Atay, Funda Eryiğit, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan'ın paylaştığı Son Yaz dizisinin 17. bölümnde Akgün ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Halil Sadi'nin açtığı yoldan giderek abisi Gökhan'ı bulan Akgün, hayallerine ulaştığını düşünürken; Savcı Selim'in ve Soner'in söyledikleri onun aklını karıştırdı. Bununla da yetinmeyen Soner, Akgün'ün abisi Gökhan'ın tamirhanesini aradı. Burada postitlerde notlar bulan Soner bunu tezgah olduğuna Akgün'ü de inandırdı. Soluğu Gökhan'ın mekanında alan Akgün, babasının Gökhan ile ilgili verdiği ipucu da görmek için beklenen hamleyi yaptı. Bunu gören izleyiciler de Gökhan gerçekten Akgün'ün abisi mi? Nereden çıktı merak etti. İşte detaylar...

Son Yaz dizisine geçtiğimiz hafta Gökhan Şen rolüyle Olgun Toker dahil oldu. Arıza dizisi biter bitmez Son Yaz'a transfer olan Toker, Akgün'ün annesinin ilk eşinden olan oğlu olarak izleyici karşısına çıkıyor. Yıllar önce Selçuk Taşkın tarafından yollanan Gökhan, uzun yıllar sonra Halil Sadi sayesinde ortaya çıktı. İlginç tesadüfler silsilesiyle de Akgün'ün karşısına çıkınca dizini hayranları Son Yaz Gökhan Şen kim? Gerçekten Akgün'ün abisi mi arama motorlarında arama başladı. 

Soz Yaz'ın dün akşam yayınlanan yeni bölümnüde de abisi için ölmeye hazır olan Akgün, onu hayatının içine dahil etmeye çalışırken; yakınlarından aldığı uyarılar onu şüphelendirdi. Bunun üzerine Akgün, babasının "Abinin sağ omzunun arkasında bir doğum lekesi var, ona bak" sözlerine kulak verdi. Arkadaşlarıyla Gökhan'a hesap sormaya gittiğinde lekeye de baktı. Ancak orda lekeyerine kocaman siyah bir dövme vardı. Bu sahne herkesin kafasını karıştırırken Gökhan sahtekar mı yoksa Akgün'ün gerçek abisi mi? sorusu dikkat çekti.

Ve Yargı Dizisinde Final Kararı Açıklandı! Reyting Savaşına mı Yenildi? Neden Final Kararı Aldı? Final Bölümü Ne Zaman? Ve Yargı Dizisinde Final Kararı Açıklandı! Reyting Savaşına mı Yenildi? Neden Final Kararı Aldı? Final Bölümü Ne Zaman?

Son Yaz Gökhan, Akgün'ün abisi mi?

Aslında tüm bu gelişmelerin ardından izleyenler de Gökhan2ın Halil Sadi'nin bir projesi olduğu ve Akgün'ün abisi olmadığına inanmıştı. Çünkü anlatılan hikaye yazılan o notlar bunların kanıtıydı. Fakat Yağmur, her şeyin çözülmesine vesile oldu. Gökhan'ın kahve içtiği fincan ile Akgün'ün tarağındaki saç telini çantasına atan Yağmur, babasından bu konuda ricada bulundu. Kızını kırmayan Savcı Selim Kara da delilleri DNA testi için yolladı. Çıkan sonuca göre Gökhan, Akgün'ün abisiydi. Peki ama o notlar neydi? diye soracak olursanız da hemen cevaplayalım...

Son Yaz 17. bölümün son sahnesinde Akgün arkadaşlarından tabiri caizse bir kamyon sopa yiyen Gökhan, gözünü hastanede açtı. Doktor ise onu bir gece hastanede tutacaklarını söyledi. Buna itiraz eden Gökhan ise kafasındaki tümörü sevdiğini söyledi. Bu tömür sebebiyle her şeyi unuttuğunu söyleyen Gökhan Şey, hatırlayabilmek için notlar aldığını dile getirdi. Hatta tümör sebebiyle ölecek olduğunu söyleyen Gökhan, altı ay ömrü kaldığını bildiğini de saklamadı. 

Akgün şimdi ne yapacak?

Yaşadığı hayal kırıklığından sonra Yağmur'un getirdiği DNA testiyle şoke olan Akgün nasıl bir yol izleyecek aranmaya başladı. Tahminlerimize göre Akgün ne yapacağını bilemeyecek bir vaziyette Gökhan ile barışmanın yollarını arıyacak. Ancak bu sırada abisinin peşindeki Gürcü Mafya ile karşı karşıya kalacak olan Akgün belki de Selim'in korktuğu gibi kendini yakacak bir hamle yapacak. Bu durum Halil Sadi'yi mutlu ederken; Kara Ailesi'ni yıkabilir. Yada abisinden vazgeçen Akgün, kendisini gerçekten seven arkadaşları ve Kara Ailesi'ne sığınacaktır. Gelelim Son Yaz'da Gökhan'a hayat veren Olgun Toker kimdir, kaç yaşında gibi soruların yanıtlarına...

Son Yaz Gökhan Şen kimdir?

Diziye geçtiğimiz hafta dahil olan Gökhan, Akgün'ün annesinin oğludur. Yıllar önce Selçuk Taşkın'ın onu evden yollamıştır. Bir abisi olduğunu da Akgün'e söylememiştir. Çünkü Gökhan'ın babası oldukça sıkıntılı bir adamdır. Buna rağmen ona sahip çıkan Selçuk, ilk olarak Gökhan'ı sorunları olduğu için tedaviye göndermiştir. Ardından eve geri dönen Gökhan, Akgün'ü öldürmeye kalkınca; Selçuk onu evden yollamıştır. Eşi Semiha'nın da oğlunu görmesini yasaklamıştır. Yıllar sonra Halil Sadi'nin kendisine yolladığı fotoğrafla bir abisi olduğunu öğrenen Akgün ise kendisinden böyle bir şeyi sakladığı için babasına çok kızmıştır. Çünkü annesinin de bu nedenle çok üzüldüğünü ve üzüntüden öldüğünü düşünüyordu. Dizide Gökhan'a başarılı oyuncu Olgun Toker hayat veriyor.

Son Yaz dizisinin Gökhan'ı Olgun Toker'in oynadığı diziler

Olgun Toker, 12 Mart 1986 tarihinde Mersin'de dünyaya geldi. Babası gemi kaptanı annesi ise ev hanımıdır. Marmara Üniversitesi arşivcilik bölümünü kazanarak İstanbul'a geldi. Ancak tiyatroya yöneldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı ve Mustafa Üstündağ'ın önerisiyle Müjdat Gezen Konservartuvarı'nın tiyatro bölümlerinden mezun oldu. Ancak asıl hayali daima çizer olmaktır. Sinemada oyunculuk deneyimini 2010 yılında Saklı Hayatlar filmiyle yaşadı.

Kurtuluş Son Durak, Hükümet Kadın ve Küçük Esnaf filmlerinde rol aldı. Televizyona ilk kez Son dizisiyle merhaba dedi. Karadyı, Şeref Meselesi, Benim Adım Gültepe dizileri sonrasında şöhreti Hayat Şarkısı'nda canlandırdığı Mahir rolüyle elde etti. 2017 yılında Ebedi Barış, 2020 yılında ise İzmir'in Kızları oyunlarında sahne aldı.

Televizyonda son olarak Arıza dizisinde rol alan oyuncu, sinemada da son olarak Yol Arkadaşım 2 filminde rol aldı. Olgun Toker artık Son Yaz dizisinde rol alıyor.