Fox'un Cuma akşamları seyirci ile buluşan yeni dizisi Son Yaz'a büyük transfer! Ali Atay, Leyla ile Mecnun dizisinden eski rol arkadaşına kavuşuyor. Son Yaz dizisinde Halil Sadi'nin babasını bakın kim oynayacak! Fi dizisinin Sadık Murat Kolhan'ı Son Yaz'da!

Başrollerinde Funda Eryiğit, Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan, Alperen Duymaz, Şebnem Dönmez, Emre Karayel ve Sinan Tuzcu'nun yer aldığı Son Yaz dizisinin dün yayınlanan bölümünde heyecan doruktaydı. Dizinin son sahnesi seyircileri hayal kırıklığına uğratsa da seyirciler gelecek bölümde ters köşe olacaklarını düşünerek umut ediyor.

Son Yaz dizisine sürpriz isim geliyor!

Son Yaz dizisinde adı sıklıkla geçen Halil Sadi karakteri ilerleyen bölümlerde nihayet kendisini gösterecek. Soner'in üvey babası organize çete liderlerinden Halil Sadi, Savcı Selim ile yüz yüze gelecek. Peki Halil Sadi'yi kim oynayacak? Halil Sadi karakterini Ali Atay'ın Leyla ile Mecnun dizisinden rol arkadaşı Hırsız Yavuz karakteri ile akıllara kazınan Osman Sonant diziye dahil oluyor. Osman Sonant, Fi dizisinde canlandırdığı mafya babası Sadık Murat Kolhan karakteri ile de çok beğenilmişti. Sonant şimdi de benzer bir karakter ile Son Yaz'a giriyor.

Halil Sadi, gayri meşru çocuğu Soner'i son bölümde öldürmeye kalmıştı. Halil Sadi karakteri ilerleyen bölümlerde diziye girerek dizinin seyrini değiştirerek büyük heyecan katacak.

SON YAZ'DA NELER OLACAK?

Son Yaz dizisini son bölümünde tanık Latif, Savcı Selim'e teslim olmak üzereyken vurulur. Bu durum seyirci tarafından tepki görürken kimi seyirciler bunun bir oyun olduğunu iddia etti. Savcı Selim'in yine bu kadar basit bir oyuna düşmemesi gerektiğini düşünen seyirciler, Latif ile Savcı Selim'in telefon görüşmesinde Akgün ile Latif'in oyununu dinleyip, aynısını bu sefer Savcı farkıyla oynadıklarını düşünüyor. Latif'in öldüğünü düşünen Halil Sadi, Latif'in peşini bırakmak zorunda kalacak. Ancak bir başka görüş ise Fatih'in olayı anlayıp, Halil Sadi'ye haber verdiği. Ancak bu durumda da Savcı'nın yine bu kadar basit bir oyuna gelmesi seyirci tarafından pes dedirtecektir. Savcı'nın Akgün'e tüm operasyonu anlatması ve Akgün'ün operasyonlarını bariz şekilde baltalamasını anlamaması büyük bir saçmalık olarak görülüyor.

Diğer yandan babası tarafından öldürülmeye çalışılan Somer, Akgün ve Savcı ile iş birliği yaparak yeni tanık olacak. Ancak Somer her şeye rağmen babasına kendini kanıtlamak için Savcı'ya daha sonra ihanet edecek.

Canan ise tam işe yaradığını düşünürken, Selim'e uyarak bir insanı öldürdüğünü düşünerek, Fatih'e daha da yakınlaşırken, Selim'den uzaklaşacak.

Diziye dair bir başka olası senaryoda Latif öldüğünde Latif'in eşi de intihar edecek ve bebekleri Deniz'e Selim ve Canan sahip çıkacak.