Son Yaz hayranlarına kötü haber geldi! Çeşme'de çekimleri yapılan dizide set durdu. İzmir'de yaşanan hortum felaketi büyük hasarlar verdi.

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!
Son Yaz hayranlarına kötü haber geldi! Çeşme'de çekimleri yapılan dizide set durdu. İzmir'de yaşanan hortum felaketi büyük hasarlar verdi. Son Yaz dizisinin çekimlerinin yapıldığı Alaçatı'nın büyük zarar görmesi sonrası set durmak zorunda kaldı.

Ali Atay, Funda Eryiğit, Alperen Duymaz, Şebnem Dönmez, Hafsanur Sancaktutan, Sinan Tuzcu, Emre Karayel gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz dizisine nazar değdi. Çekimler durdu. Son Yaz dizisinin çekimleri Alaçatı'da yapılıyordu. Seyirciler diziyi izlerken bu soğuk günlerde Alaçatı'nın güzelliğine doyuyordu.

Ancak Türkiye'nin en güzel illerinden biri olan İzmir'e nazar değdi. İzmir ardı ardına felaketlerle sarsıldı. Son olarak dün gece yaşanan hortum Alaçatı'da büyük hasara yol açtı. Çatıları uçuran, tekne ve arabaları deviren hortum cam çerçeve bırakmadı. Bir vinçin de devrilmesi sonrası işçiler altında kalarak yaralandı.

Tüm bunlar sonrası yaralarını sarmaya çalışan İzmir'de çekimleri devam eden Son Yaz dizisinde de set durmak zorunda kaldı. Son Yaz dizisinin özellikle çekim yeri olan Alaçatı'nın yaşanan hortumda büyük yara alması setin durmasına neden oldu.

GELECEK HAFTA SON YAZ YAYINLANACAK MI?Çekimlerin durması sonrası yayı akışında bir haftalık bir aksama söz konusu olacak. Son Yaz dizisinin çekimleri durmasından ötürü gelecek hafta yayınlamayacağı tahmin ediliyor. Stok bölümler olmasına rağmen çekimlerin yayın akışında 1 haftalık bir ara verilmesi bekleniyor.

SON YAZ DİZİSİNDE NELER OLACAK?

Son Yaz dizisinde Savcı Selim'e ihanet eden Akgün gerçekleri öğrenebilecek mi? Akgün, Soner'in olaylarının iyice çığırından çıkması sonrası Savcıya ihanetin sınırını çizecek. Akgün ve Yağmur arasındaki çekim artık gözle görülür bir hale gelecek. Yağmur'un Kaan'ı kullanması ile Kaan'a ikinci bir darbe olacak. Emel ve Metin'in halının altına süpürdüğü sorunlar gün yüzüne çıkacak. Fatih'in Canan ile ilgili asıl planı ise yavaş yavaş şekillenecek. Fatih, Savcı Selim'i karısı ile idealleri arasında bırakacak.