Son Yaz Selçuk Taşkın Öldü Mü? Arif Pişkin Diziden Ayrıldı Mı?

Son Yaz Selçuk Taşkın ölecek mi? Son Yaz 20.bölüm fragmanında Selçuk Taşkın, Gökhan'ın karşısına çıkıyor! Vurulan Akgün'ün babası Selçuk Taşkın ölecek mi?

Dizi Haberleri 27.05.2021 - 19:22 27.05.2021 - 20:35 Ece Sahan

Fox Tv'nin sevilen dizisi Son Yaz'da heyecan devam ediyor. Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Alperen Duymaz, Emre Karayel, Şebnem Dönmez, Sinan Tuzcu, Halil Babür, Yasemin Yazıcı gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz'da yaprak dökümü!

Son Yaz dizisi yayınlandığı ilk bölümden beri dikkatleri üzerine topladı. İlginç konusu ve kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Son Yaz 20. bölümünde büyük heyecan yaşanacak.

Savcı Selim ve Akgün Gökalp Taşkın rolleri ile Ali Atay ve Alperen Duymaz'ın uyumu seyirci tarafından çok beğenildi. Son Yaz'a bu ikilinin arasına bir de Akgün'ün abisi karakteri ile Olgun Toker dahil edilmişti. Gökhan karakteri ile çok beğenilen Olgun Toker'de sona mı gelindi?

Son Yaz geçtiğimiz hafta son bölümünde Göhan, Akgün'ün arabasının frenleri bozmuş ancak arabayı Yağmur almıştı. Kaan, Fatih'i dövenin Akgün'ün abisi olduğunu öğrenince Yağmur'u arayarak yanına çağırır. Yağmur ve Kaan arabada giderken frenler tutmaz ve 2'li uçuruma yuvarlanır. 

Bölüm sonunda ne olacak diye beklerken 20. bölüm fragmanları yayınlandı. Son Yaz 20. bölüm 2. fragmanında Yağmur kazadan sonra her şeyi hatırlar. Gökhan bunu fark edince Yağmur'u konuşmaması için kaçırır. Akgün ve Selim her şeyi öğrenir. Gökhan, Akgün'e babası Selçuk Taşkın'ı kendisinin ayaklarına getirmesini söyler.

SELÇUK TAŞKIN ÖLECEK Mİ?

Selçuk Taşkın, Savcı'nın kızını kurtarmak için Gökhan'a teslim olur. Gökhan'ın karşısına çıkan Selçuk Taşkın ölecek mi? Gökhan, Sekçuk Taşkın'ı silah çeker ve silha patlar. Şimdi akıllarda tek soru Slçuk Taşkın öldü mü? Akgün ve Savcı, Selçuk Taşkın'ı kurtarabilecek mi? Yoksa Gökhan, Halil Sadi'ye oyun yaparak, Selçuk Taşkın'ı kurtaracak mı?

Beyninde tümor olan ve az zamanı kalan Gökhan, geçtiğimiz hafta son sahnede Akgün'ü karşı duygusal bir an yaşamıştı. Gökhan'ın kini Akgün'ün samimiyetini görüdkten sonra değişti mi? Diziye dair en olabilecek senaryolardan biri de bu oldu. Gökhan'ın Halil Sadi'ye oyun yaparak Savcı'ların yanında yer alarak Selçuk Taşkın'ın hayatını bağışlaması. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak?      

Gelişmelerden Haberdar Olun

@