Fox'un Cuma akşamları yayınlanan Son Yaz dizisinde Soner ölecek mi? Soner öldü mü? Latif öldü mü? Selçuk Taşkın öldü mü? Halil Babür diziden ayrıldı mı? Latif ölmedi mi? Başrollerinde Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancatutan, Alperen Duymaz, Sinan Tu

Fox'un Cuma akşamları yayınlanan Son Yaz dizisinde Soner ölecek mi? Soner öldü mü? Latif öldü mü? Selçuk Taşkın öldü mü? Halil Babür diziden ayrıldı mı? Latif ölmedi mi?

Başrollerinde Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancatutan, Alperen Duymaz, Sinan Tuzcu, Emre Karayel ve Şebnem Dönmez'in yayınlanan son bölümünde seyirci şok oldu.

Son yazdı bu hafta Soner öldü mü? Akgün'ün babası Selçuk Taşkın öldü mü? Soner öldü mü? Merak edildi.. Savcı Selim Kiraz'a kim ihanet etti.

SON YAZ'DA NELER OLACAK?

Savcı Selim kiraz tanık Latif'i koruyamadı. Canan ilk defa işe yaradığını hissedecekken Latif'in öldürülmesi ile kendini suçlu hissedecek. Selim'in yanlış yaptığını düşünen Canan, Selim'e güvenerek hata yaptığını düşünecek. Fatih, Selim'in bu hatası karşısında büyük bir puan elde edecek. Selim kendine iyice işe yaramaz hissedecek.

Savcı Selim'in elimde tanık kalmadı. Akgün'ün babası Selçuk Taşkın kalp krizi geçirdi, tanık Latif mafya tarafından öldürüldü, Soner ise babası tarafından infaz edildi.

Seyirciler Soner'in ölmediğini düşünürken Selim'in elinde çeteyi çökertmek için sadece Soner'in kalacağı iddia edildi. Yoksa babasından intikam almak isteyen Soner babasına kendini kanıtlamaya mı çalışacak?

LATİF ÖLMEDİ Mİ?

Savcı Selim'in tanığı koruyamaması seyirci tarafından saçma bulunurken, akıllara savcı Selim'in Latif ile telefon konuşmasında Akgün'ün kendisini öldü göstermesini anlattıktan sonra yeni bir oyun yapacağı iddia edildi. Savcı Selim ve Latif herkese bir oyun mu oynadı? Latif'i öldü göstermek için açık alanda bir oyun mu düzenlendi. Peki o zaman Latif'in ölüm emrini kimin verdiğini düşüneceklerdi?