Ali Atay, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan, Halil Babür gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz yeni sezonu bomba gibi başlayacak.

Funda Eryiğit, Emre Karayel, Erdem Şanlı, Olgun Toker ve Şebnem Dönmez'in diziden ayrılması ile yeni sezonda yeni oyuncularla devam edecek olan Son Yaz'da cast çalışmaları başladı.

Canan karkaterinin ölmesi ile biten sezon finalinden sonra dizinin Fatih'i Emre Karayel, dizinin Kaan'ı Erdem Şanlı, dizini Serap'ı Şebnem Dönmez diziden ayrıldığını açıklamıştı. Diziden en sarsıcı ayrılık ise diziye henüz dahil olan Olgun Toker'in diziden ayrılması olmuştu.

Zaman atlamasıyla başlayacak olan Son Yaz'da Halil Sadi ve Soner'in ağabeyi diziye dahil olacak. Dizide en merak edilen isim şüphesiz Halil Sadi ve Soner'in abisi oldu.

SONER'İN AĞABEYİ BELLİ OLDU

Son Yaz dizisinin yeni sezon çekimleri önce Rize'da daha sonra İstanbul'da sürecek. Son Yaz dizisi yeni sezonunda yeni oyuncular diziye dahil olacak. Onlardan biri de Can Nergis oldu.

Halil Babür'ün canlandırdığı Soner karakterinin abisine Can Nergis hayat verecek. Tekliflerin gittiği isimlerden biri olan Can Nergis en son Kağıt Evler dizisinde rol almıştı. Teklifin gittiği bir diğer isimin de Eren Vurdem olduğu öğrenildi.

Sosyal medyada ise dizinin fanları bu rol için Poyraz Karayel'in Sefir'i Kanbolat Görkem Arslan ve ünlü oyuncu İlker Kaleli yakıştırması yapmıştı.

Henüz imzalar atılmasada role en yakın dizinin yapım şirketi O3 Medya'nın kendi oyuncuları Can Nergis'e daha sıcak olduğu öğrenildi.

Can Nergis daha önce de Fox Tv'nin Yasak Elma dizisinde Mert karakterine hayat vermişti.

Can Nergis'in hayat vereceği Halil Sadi'nin büyük oğlunun acımasız bir karkater olacağı öğrenildi.