Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan Ünlü Sevgilisi Kim?

Son Yaz dizisinin Yağmur'u Hafsanur Sancaktutan sevgilisi kim? Hafsanur Sancaktutan kaç yaşında? Hafsanur Sancaktutan nereli?

Televizyon 28.05.2021 - 22:16 28.05.2021 - 22:29 Ece Sahan

Fox Tv'nin sevilen dizisi Son Yaz tüm heyecanı ile devam ediyor. İlginnç hikayesi ve ünlü oyuncu kadrosu ile izleyenleri kendine çeken Son Yaz'da Yağmur karakteri her gün daha fazla merak ediliyor.

Ali Atay, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan, Funda Eryiğit, Şebnem Dönmez, Halil Babür, Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Yasemin Yazıcı gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz dizisi son sürat devam ediyor. Tüm heyecanı ile devam eden dizide Hafsanur Sancaktutan dikkatleri her bölüm üzerine çekiyor.

Hafsanur Sancaktutan'ın sevgilisi kim merak edenlere büyük sürpriz! Hafsanur Sancaktutan'ın sevgilisi meğer ünlü isimmiş! 

Son Yaz dizisinin Yağmur'u Hafsanur Sancaktutan'ın sevgilisi meğer komşu diziden çıktı! Star Tv'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara'nın yıldızı Deniz Can Aktaş, Aşk Ağlatır dizisinde tanıştığı Hafsanur Sancaktutan ile uzun süredir sevgili!

Menajerimi Ara dizisinin Barış'ı Deniz Can Aktaş, Son Yaz dizisinin Yağmur'u Hafsanur Sancaktutan ile sevgili. Uzun zamandır sevgili olan ikili Aşk Ağlatır dizisi setinde tanışıp aşka yelken açmışlar. 

Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş uzun süredir beraber olmalarına rağmen sosyal medyada aşklarına dair birbirlerinin fotoğraflarını paylaşım yapmıyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@