1 Ocak Cuma 2021 itibariyle ekranlara gelecek olan yeni dizi, Son Yaz araştırılmaya başlandı. Başarılı başrol oyuncu kadrosunun yanı sıra dizide başrol oyuncularına eşlik edecek olan diğer karakter ve oyuncular da merak konusu oldu.

Gözden kaçırmayın

Ah Nerede'nin Başrolü Baba Dizisinden Geldi! Oktay Çubuk Kimdir? Hangi Dizilerde Filmlerde Rol Aldı! Ah Nerede'nin Başrolü Baba Dizisinden Geldi! Oktay Çubuk Kimdir? Hangi Dizilerde Filmlerde Rol Aldı!
1 Ocak Cuma 2021 itibariyle ekranlara gelecek olan yeni dizi, Son Yaz araştırılmaya başlandı. Başarılı başrol oyuncu kadrosunun yanı sıra dizide başrol oyuncularına eşlik edecek olan diğer karakter ve oyuncular da merak konusu oldu. FOX TV'de yayınlanacak olan Son Yaz dizisinin başrol oyuncu kadrosunda, ekranlarda çok görmeye alışık olmadığımız yeni oyunculardan biri yer alıyor. Henüz çok genç olan 20 yaşındaki güzel oyuncu Hafsanur, Son Yaz dizisinde Yağmur karakterine hayat veriyor. Dizideki karakter özellikleri, nasıl biri olduğu henüz bilinmiyor. Ancak güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan'ın dizide yine kendisi gibi başrol olan Akgün karakteri ile arasında aşk yaşanacağı biliniyor. Alperen Duymaz'ın canlandırdığı Akgün karakteri, Yağmur'a aşıktır. İkilinin arasındaki aşkı, dizi de göreceğiz. Peki, Son Yaz dizisinin genç ve başarılı oyuncusu olan Hafsanur kimdir ? FOX TV Son Yaz Yağmur kimdir ? Son Yaz Yağmur gerçekte kimdir ? Hafsanur Sancaktutan boyu kaç, kaç yaşında, nereli ? Son Yaz Yağmur, Hafsanur oynadığı diğer diziler ?FOX TV ekranlarında başrollerini Ali Atay, Alper Duymaz, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan gibi paylaştığı Son Yaz dizisi bu akşam yayın hayatına başlıyor. Son Yaz dizisinin başarılı oyuncu kadrosu ise göz dolduruyor. Dizide Akgün karakterinin sevdiği kız olarak rol alacak olan başrol oyuncusu Hafsanur Sancaktutan'ın gerçek hayatta kim olduğu merak konusu oldu. Son Yaz dizisinde güzelliği ile gözleri üzerine çeken Hafsanur Sancaktutan'ın daha önce oynadığı diziler, nereli olduğu, boyu çok merak ediliyor. Son Yaz'ın Yağmur'u Hafsanur Sancaktutan kimdir ?

Hafsanur Sancaktutan kimdir ?

Son Yaz dizisinde Yağmur karakterine hayat veren Hafsanur Sancaktutan, oldukça genç ve yeni bir oyuncudur. Hafsanur Sancaktutan 20 Mart 2000'de doğmuştur. 20 yaşında olan Hafsanur Sancaktutan, Ankara'da dünyaya gelmiştir. Henüz 20 yaşında ve oyunculuk sektöründe yeni olmasına rağmen şimdiden 2 projede oynamıştır. Son Yaz dizisi ise 3. projesi olacaktır. 20 yaşında olan genç ve güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan'ın ilk dizi deneyimi, 2018 senesinde Gülperi dizisindeki Fidan karakteri ile olmuştur. Sonra 2019 yılında Aşk Ağlatır dizisinde Ada karakterine hayat vermiştir. Şimdilerde ise FOX TV ekranlarında yer alacak Son Yaz dizisinde Yağmur karakteri ile başrol oynamaktadır. Son Yaz Yağmur, Hafsanur Sancaktutan'ın boyu 164'dür. Boyu 164 olan oyuncunun kilosu ise 54'dür.

Hafsanur Sancaktutan'ın yer aldığı diziler;

2018 – Gülperi (Fidan)
2019 – Aşk Ağlatır (Ada)
2020 – Son Yaz (Yağmur)

Hafsanur Sancaktutan, sosyal medya hesabında pek aktif değildir. Çok fazla paylaşım yapmayan Son Yaz dizisinin Yağmur'u Hafsanur Sancaktutan'ın resmi instagarm hesabı kullanıcı adı @hafsanur.sancaktutan 'dır.