Fox Tv'nin sevilen dizisi Son Yaz yeni sezon fragmanı görücüye çıktı. Dizinin fragmanında Savcı Selim ile Akgün detayı izleyenleri şoke etti! Son Yaz ne zaman başlayacak?

Son Yaz dizisi ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Son Yaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Peki Son Yaz hangi gün başlayacak?

Ali Atay ve Alperen Duymaz'ın başrollerinde yer aldığı Son Yaz dizisi ekranlara bomba gibi dönmeye hazırlanıyor. Bu sezon Birce Akalay'ın katılımı ile kadrosunu güçendiren Son Yaz dizisi yeni sezonda ekranlara fırtına gibi esecek.

Son Yaz sezon finalinde Savcı Selim'in karısı Canan karakteri ölmüş Funda Eryiğit diziden ayrılmış ve izleyiciler şoke olmuştu. Funda Eryiğit'in yerine diziye yeni sezonda Birce Akalay dizide istihbaratçı Sare karakterine hayat verecek.

Son Yaz dizisi yeni sezon çekimleri başlamış setten gelen fotoğraflar dizinin hayranlarının heyecanının kat sayısını arttırmıştı.

Son Yaz dizisinin yeni sezon fragmanı nihayet görücüye çıktı. Son Yaz dizisinin yeni sezon fragmanında Ali Atay ve Alperen Duymaz görünüyor. Dizinin fragmanında Savcı Selim ve Akgün'ün arabayla bir yere gittiği ve bagajdaki bir şeyi yada birini gömdüğü imajı verilmiş. Fragmanda Akgün, Savcı Selim'e "Vagzeçmek yok savcım" diye sesleniyor. 

 Son Yaz dizisi yeni sezon fragmanı "Vazgeçmek yok savcım" cümlesi ile paylaşıldı.. Fragman paylaşılır paylaşılmaz binlerce beğeni ve yorum aldı. Dizinin fanları dizinin ne zaman başlayacağını merak ediyor.

Çağatay Ulusoy'un Oynadığı Terzide Çok Önemli Bir Gelişme Yaşandı! Çağatay Ulusoy'un Oynadığı Terzide Çok Önemli Bir Gelişme Yaşandı!

Son Yaz dizisi ne zaman başlayacak?

Fox Tv'nin geçtiğimiz sezon büyük bir ilgi ile izlenen ve kısa sürede izleyici kitlesini yaratan Son Yaz dizisi yeni sezon çekimleri başladı.

Son Yaz dizisinin yeni sezon fragmanı da yayınlandı. Ancak dizinin ne zaman başlayacağında dair bir bilgi verilmedi. Dizinin 17 yada 24 Eylül'de başlayacağı konuşuluyor.