Son Yaz yıldızı Türkiye'yi ağlattı! Dedem tarafından istismara uğradım! Gözyaşları sel oldu!

Son Yaz dizisi yıldızı Hafsanur Sancaktutan yaptığı itirafla tüm Türkiye ağlattı! Hafsanur Sancaktutan sosyal medya adresinden Elmalı olayı sonrası itiraflar herkesi üzdü.

Dizi Haberleri 29.06.2021 - 22:55 29.06.2021 - 22:55 Berkay Keskin

Fox Tv'nin Son Yaz adlı sevilen dizisinin güzel oyuncusu Türkiye'yi ayağa kaldıran Elmalı davasının ardından yıllardır içinde tuttuğu gerçeği açıkladı hayranlar göz yaşlarına boğuldu!

Ali Atay, Alperen Duymaz ve Funda Eryiğit'in başrollerinde yer aldığı Son Yaz dizisinin Yağmur'u Hafsanur Sancaktutan çocukken dedesi tarafından istismara uğradığını açıkladı!

Elmalı Davası'nda 7 ve 10 yaşlarında 2 çocuk anne ve sevgilisi tarafından istismara uğradıklarını çizdikleri resimlerle anlattı. Adli tıp çocukların tecavüze uğradığını onaylarken mahkeme Merve Akman ve Rahmi Akman'ı serbest bıraktı. Tüm Türkiye basına yansıyan bu olaya tepki gösterirken basına yansımayanlardan biri de ünlü oyuncu Hafsanur Sancatutan'mış!

Güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan dedesi tarafından istismara uğradığını sosyal medya hesabından "İtiraf ediyorum!" diyerek açıkladı! Hafsanur Sancaktutan sadece dedesi değil, kuzenleri ve komşuları tarafından da taciz edildiğini açıkladı!

İşte o itiraf!

Türkiye'de son günlerde çoğalan ve cezasız kalan hayvana istismar, çocuğa istismar, kadın cinayetleri, engellilere öldüresiye kadar dövme caniliğinde sadece basına yansıyanlardan haberdar oluyoruz.

Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan da onlardan biri olduğunu açıkladı. Hafsanur Sancaktuan "İTİRAF EDİYORUM! Dedem tarafından istismara uğradım. Pedofili bir adamın torunuydum. Kuzenlerin, iş arkadaşlarım, komşularım tarafından taciz edildim. Utanmıyoruz. Korkmuyoruz. Yalnız olmadığımızı biliyoruz" diye yazdı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@