Son Yaz'da Veda Eden İsimler Belli Oldu! Diziden Ayrılıyorlar!

Fox Tv'nin sevilen dizisi Son Yaz'da kötü haberler geldi. Sezon finali yapan dizide ayrılacak oyuncular belli oldu!

Dizi Haberleri 31.05.2021 - 13:50 31.05.2021 - 14:11 Ece Sahan

Son Yaz dizisinde üzen gelişmeler yaşanıyor. Sezon finali yapacak olan dizi 3 ay seyircilerinden ayrı kalacak. Seyirciler sezon arasına üzülürken ayrılık haberleri de peş peşe geldi!

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte diziler bir bir tatile girmeye başladı. Pek çok dizi de ekranlara final yaprak veda etti. Sezon onayı alan şanslı dizilerden biri de Son Yaz oldu. İlk bölümü itibariyle merakla takip edilen Son Yaz sezon finali yaparak tatile gierecek. 

Ancak diziden kötü haberler de geldi.  Son Yaz dizisinde yaprak dökümü başladı. Dizinin yeni sezonunda yer alamaycak oyuncular listesi bir bir düşmeye devam ediyor.

Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Alperen Duymaz, Şebnem Dönmez, Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Halil Babür gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz dizisinden ayrılık haberleri geldi! Yaprak dökümü yeni sezon öncesi Son Yaz dizisinde de başladı!

Son Yaz dizisi ilgi çekici konusu ve oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başrdı. Özellikle dizide Alperen Duymaz, Ali Atay, Halil Babüt gibi isimlerin birbirleri ile uyumları sempatik bulunarak hayran kitlesini arttırdı. Diziye son olarak Akgün Gökalp Taşkın karakterinin abisi Gökhan karakteri ile Olgun Toker de dahil edilmiş ve çok beğenilmişti. 

YENİ SEZONDA OLMAYACAKLAR! 

Ancak üzücü haber geldi. Son Yaz dizisinde yeni sezonda yer almayacak oyuncular açıklandı. Son Yaz dizisinin Gökhan'ı Olgun Toker'in diziye girmesi ile çıkması bir olacak. Gökhan karakteri şok bir ölüm sahnesi ile Son Yaz macerasını tamamlayarak yeni sezonda yer alamaycak isimlerden biri olacak. 

Olgun Toker'in diziden bu kadar erken ayrılma sebebi ise henüz bilinmiyor ancak kulislerdeki bilgiye göre ekibe uyum sağlayamadı.

Diziden bir diğer ayrılacağı konuşulan isim ise Funda Eryiğit oldu. Dizinin Canan'ı Funda Eryiğit'in diziden ayrılmak istediği konuşuluyor. Ancak Funda Eryiğit ile ilgili henüz net bir bilgi ve açıklama bulunmuyor.  

Aslında Son Yaz ekibi geçtiğimiz dizinin Emel'i Sezer Koç'un paylaştığı fotoğrafta "son kahvaltı" yazılarak üzgün emoji koyulmuştu. Fotoğrafta Yasemin Yazıcı, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan yer alıyordu. Son Yaz hayranları dizi mi bitiyor yoksa biri mi ayrılıyor diye meraklanmıştı. Böylelikle yanıt da öğrenildil. Son Kahvaltı iması Funda Eryiğit'e yapılmış.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@