Eski eşi Metin Yüncü'nün kendisini dolandırdığını iddia eden Songül Karlı, bugün avukatı eşliğinde basın açıklaması yaptı. 35 milyon TL'nin üzerinde kaybı olduğunu söyleyen Karlı'nın açıklamasının ardından Songül Karlı eski eşi Metin Yüncü kimdir? Songül

Ziraat Bankası en düşük faiz oranlarını uyguluyor! Nakit ödeme yapıyor! 25.000 TL ödeme yapılacak! Ziraat Bankası en düşük faiz oranlarını uyguluyor! Nakit ödeme yapıyor! 25.000 TL ödeme yapılacak!
Eski eşi Metin Yüncü'nün kendisini dolandırdığını iddia eden Songül Karlı, bugün avukatı eşliğinde basın açıklaması yaptı. 35 milyon TL'nin üzerinde kaybı olduğunu söyleyen Karlı'nın açıklamasının ardından Songül Karlı eski eşi Metin Yüncü kimdir? Songül Karlı kaç yaşında merak konusu oldu. İşte detaylar...

Daha önce de dolandırıldığını söyleyen hatta Müge Anlı'ya bile katılacağını duyuran Songül Karlı, eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını ve bütün mal varlığını kaybettiğini iddia ederek gözyaşlarına boğuldu. Avukatı ile birlikte yaptığı basın açıklamasında; 35 milyon TL'nin üzerinde kaybı olduğunu ve evine haciz geldiğini belirten Karlı şiddet gördüğünü de söyledi. Bunun üzerine Songül Karlı kaç yaşında, kimdir? Songül Karlı eski eşi Metin Yüncü kim? Nerede araştırılmaya başlandı.


Songül Karlı kaç yaşında, kim?


1973 yılında dünyaya gelen Songül Karlı, 47 yaşındadır. Karlı, 1991 yılında ilk albümü Derman Sendedir ile müzik piyasasına girdi. Bugüne kadar 10 müzik albümü bulunan ve 2 toplama albümde yer alan sanatçı; 1997 ve 1998 yıllarında iki defa Kral TV Video Müzik Ödülleri THM En İyi Kadın Sanatçı Ödülünün sahibi oldu.

Songül Karlı sekiz yıldır birlikte olduğu imam nikahlı eşi Ergün Topaloğlu'ndan 2002 yılında ayrıldı. Daha sonra evlendiği Baykal Gümüş'ten bir çocuğu olan sanatçı, 2008 yılında ondan da boşandı. 2012 yılında sunuculuğunu yaptığı evlendirme programı 'Su Gibi' ekranlarında Metin Yüncü ile canlı yayında evlendi.


2004'te son albümü Kaç Bahar'ı çıkardıktan sonra müzik yaşamına ara veren Songül Karlı, 1990'lı yıllarda başladığı tv kariyerinde, Paşa Baba Konağı, Reyting Hamdi gibi dizilerde oyunculuk deneyimi de kazandı.
Songül Karlı'nın eski eşi Metin Yüncü kim?

Metin Yüncü, ilk olarak 2009 yılında oyuncu Binnaz Avcı ile olan ilişkisiyle konuşulmuştu. Magazin dünyasının dışında bir sektörde kariyer yapan Metin Yüncü, 2012 yılında o yıllarda evlilik programı sunan Songül Karlı ile dünya evine girmişti. Çift canlı yayında nikah masasına oturmuştu. Metin Yüncü, inşaat ve emlak sektörü dışında gemicilik sektöründe de faaliyet gösteriyor. Songül Karlı'dan önce bir evlilik daha yapan Metin Yüncü’nün bir çocuğu bulunuyor.