"Her tarafı lağım kokusu sardı" diyen Kılıçdaroğlu kurduğu cümleler ile gündeme damgasını vurdu.

Sedat Peker ve Levent Göktaş kavgası derken Necip Hablemitoğlu eşi Prof. Dr. Şengül Hablemitoğlu bardağı taşıran açıklamayı yapmıştı ki olanlar oldu.

Bu Tam Bir "SKANDAL" Korona Virüs Aşı Karşıtları Haklı Çıktı! İtiraf ABD'den Geldi! Gözler Aşı Firmaları ve DSÖ'de! Bu Tam Bir "SKANDAL" Korona Virüs Aşı Karşıtları Haklı Çıktı! İtiraf ABD'den Geldi! Gözler Aşı Firmaları ve DSÖ'de!

Necip Hablemitoğlu suikastinin firari şüphelilerinden emekli albay Levent Göktaş‘ın sosyal medyada gündem olmasının ardından Necip Hablemitoğlu eşi Prof. Dr. Şengül Hablemitoğlu, Twitter hesabından “Leş pazarlıklar dönüyor belli ki, leş adamların elinde oyuncak olmuş memleket” paylaşımı ile adeta ortalığı birbirine kattı.

Yaşanılan tartışmaların ortasına ise CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu çektiği rest ile damga vurdu.

Şengül Hablemitoğlu'nun paylaşımını alıntılayan Kılıçdaroğlu "Mafyalar, yolsuzlar, 5’li çeteler, çantacılar, örgütler, uyuşturucu baronları, soysuzlar… Size sesleniyorum, hepinizin canı cehenneme. Her tarafı lağım kokusu sardı. Bu devleti sizden temizleyeceğiz. " dedi.

Kılıçdaroğlu'nun “Mafyalar, yolsuzlar, 5'li çeteler, çantacılar, örgütler, uyuşturucu baronları, komisyoncular, soysuzlar… Size sesleniyorum, hepinizin canı cehenneme! Her tarafı lağım kokusu sardı. Bu devleti sizden temizleyeceğiz. Pirüpak bir ülke bırakacağım gençlere. Mirasım bu olacak.” ifadelerine yer verdi." sözleri ise sosyal medyada geniş yankı bularak alkışlandı.