Sörloth Galatasaray'da! Alexander Sorloth Galatasaray'a imzayı attı

Galatasaray'dan devre arasına ilk transfer hamlesi. Sarı kırmızı ekip Sörloth'u renklerine bağladı.

Gündem 28.12.2020 - 00:50 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Galatasaray'dan devre arasına ilk transfer hamlesi. Sarı kırmızı ekip Sörloth'u renklerine bağladı. Alexander Sorloth ve Mustafa Cengiz arasında 1.5 yıllık anlaşma sözü alındı. Sörloth 1.5 yıl Galatasaray forması giyecek.

Sörloth Galatasaray'da!

Transferde gece yarısı bombası patladı. Galatasaray Falcao ve Diagne'den bekleneni alamaması sonrası geçen sezon ligimizi de çok iyi bilen Vedat Muriqi ile anlaşmak üzereydi. Ancak son dakika Alexander Sörloth'un menajeri Galatasaray'ın kapısını çaldı. Sörloth'u bedelsiz olarak 1.5 yıllık kiralık anlaşmayla Galatasaray'a getireceğini söyledi. Mustafa Cengiz, Fatih Terim'in onayını alarak Sörloth'u renklerine bağladı.

Geçtiğimiz sezon Trabzonspor'da 20 milyon Euro bonservis bedeliyle Leipzig'e giden Sörloth bekleneni veremedi. Bunda Leipzig'in yapılanması ve forvetleri Nkundu ve Poulsen'in etkisi büyüktü. Hal böyle olunca Sörloth için devre arasında bir çok isim talip olacaktı. Ancak Alexander Sorloth bildiğimiz takım diyerek ve Milli takımı da düşünerek Galatasaray'a imzayı attı!

Sörloth kiralık olarak Galatasaray'da

Alexander Sörloth'un Galatasaray'a kiralık olarak gelmesinde Leipzig ücret almayacak. Galatasaray Sörloth'un maaşını verecek 1.5 yıl oynatabilecek.

Diagne teklif gelmesi halinde satmayı düşünen Galatasaray, Falcao'yu da isteyen bir kulüp olduğunda bırakacağı öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@