"Daha az alıyorsan bize oy verme" diyen AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözleri yaşanan yokşullaşmadaki gündeme de damga vurdu.

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başta "tek servetim bu yüzük" olamk üzere her geçen gün daha çok hatırlanan eski konuşmaları gündem olurken son olarak ise seçim startı alan AKP'nin seçim çalışmalarında karşılaştıkları vatandaş isyanı sonrası 2011 yılında halka seslendiği cümleler hatırlatıldı.

"Eğer 8 yıl öncesi asgari ücretle aldığın yumurtadan, aldığın sütten, aldığın peynirden, aldığın ekmekten bugün daha az alıyorsan bize oy verme" diyerek seslenen Erdoğan'ın bu sözleri ise olay oldu.

Aralık ayında bomba haber! Ziraat bankası yaptığı kampanyada 100.000 TL net ödeme vereceğini açıkladı! Aralık ayında bomba haber! Ziraat bankası yaptığı kampanyada 100.000 TL net ödeme vereceğini açıkladı!

Başbakan Erdoğan Adana'da - Anadolu Ajansı

Türk Lirası’nın yaşadığı tarihi değer kaybı ve rekor seviyelerdeki enflasyon oranları sebebi ile yoksullaşmanın en vahimini yaşayan Türk halkının artık isyan haline geldiği özellikle seçim çalışmalarına başlayan AKP teşkilatının sosyal medyaya da yansıyan karşılaştıkları tepkiler ile gündemde.

Bu tür tepki ve isyan paylaşımların sayısı ise her geçen gün artarken; son olarak AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "tek servetim bu yüzük" konuşması sonrası en çok konuşulan sözleri de 2011 yılının Mart ayında Adana’da yaptığı konuşmada sarf ettiği sözler oldu.

Erdoğan Adana'da miting yapabilecek - Son dakika haberleri – Sözcü

“Eğer 8 yıl öncesi asgari ücretle aldığın yumurtadan, aldığın sütten, aldığın peynirden, aldığın ekmekten bugün daha az alıyorsan bize oy verme” diyen Erdoğan sosyal medyada bu konuşma ile gündem oldu.

Bu arada güncel konuşmalarında halktan "sabır" dileyen AKP'li Erdoğan, ortaya çıkan yurtdışı yardımları, yatırımları, verdiği krediler ve kredi yapılandırmaları, zenginlere yönelik vergi afları ile de ayrıca dikkat çekerken bu 11 yıl önceki video kaydı sosyal medya platformlarında milyonlarca izlenme aldı.

cinayet Gelir kalıcı coşku kurgu çita bir yüzüğüm var tayyip - pssparepart.com

20 yıl önce Erdoğan ailesi - Yeni Şafak

1988 yılına ait erdoğan ailesi fotoğrafı - uludağ sözlük

Emine Erdoğan'dan radikal karar - Analiz - ODATV