CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından "Bu akşam saat 21.00’de burada buluşalım. Önereceğim, hepimiz için bir samimiyet turnusolu olacak" dedi ve gündem ne açıklayacağı oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, önce Halk TV'de İsmail Küçükkaya ile Yeni Bir Sabah programında sonrasında ise sosyal medya hesabından yeni açıklamaları olacağını açıklayarak akşam buluşma çağrısı yaptı.

Kılıçdaroğlu, Halk TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu Yeni Bir Sabah programında gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulunurken bu akşam ciddi bir açıklama yapacağını söyleyerek "Bu akşam tweet atacağım, televizyonlara ciddi bir açıklama yapacağım. O açıklamayı bütün vatandaşlarımın dinlemesini isterim. Bu konuda ne kadar samimi olduğumu Erdoğan da görecek" ifadeleri ile dikkat çekti.

Mavi Kart ile Almanya'da Çalışmak İsteyenlere Duyuru! 2024'e Almanya'da Girebilirsiniz! Mavi Kart ile Almanya'da Çalışmak İsteyenlere Duyuru! 2024'e Almanya'da Girebilirsiniz!

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU, FOX TV'DE “İSMAİL KÜÇÜKKAYA İLE ÇALAR SAAT”CANLI YAYININA KATILDI (20 HAZİRAN 2019)

Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından "Bu akşam saat 21.00’de burada buluşalım. Önereceğim, hepimiz için bir samimiyet turnusolu olacak. Saray için de CHP için de… CHP bu sınavın üstesinden de hakkıyla gelecektir!" diyerek dikkat çekti.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından "Bu akşam saat 21.00’de burada buluşalım. Önereceğim, hepimiz için bir samimiyet turnusolu olacak" dedi ve gündem ne açıklayacağı oldu.