Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başrollerini paylaştığı Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un yanı sıra dizide Yeliz Kuvancı, Özge Özder, Melis Süzen, Burak Güçlü ve Erdem Vurdem

Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başrollerini paylaştığı Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un yanı sıra dizide Yeliz Kuvancı, Özge Özder, Melis Süzen, Burak Güçlü ve Erdem Vurdem gibi birçok başarılı oyuncu yer alıyor. Dizinin son bölümü diğer bölümlerine oranla daha çok ses getirdi. Kocasına ve ailesine aşık olan başarılı bir doktor olan Asya, her şeyiyle yanında olduğu inşaat işleriyle uğraşan eşi Volkan'ı aldatıyor. Volkan'ı Mert ile aldatan Asya, Volkan'dan intikam almak istiyor. Sadece Volkan'ı aldatarak intikam almak değil ayrıca Volkan'ın iş ile ilgili olan belgelerini de Mert'ten alıyor. Her bölümü bir öncekinden daha da merak uyandıran dizinin asıl merak edilen sahnesi, Asya'nın her şeyi Volkan ve Derin'in yüzüne vurduğu sahne. Twitter'da en çok konuşulan ve sabırsızlıkla beklenen sahnesi de o.Bir diğer en çok konuşulan konu ve dizi hakkında yapılan caps ise, Cansu Dere'nin bir zamanlar rol aldığı dizi olan Ezel'deki Eyşan rolü. Ezel'de Eyşan rolüyle sevdiği adam olan Ali'yi aldatmış ve Ali'nin hayatını mahvetmişti. Bu dizide de aynısı başına gelen ve fazlasıyla bu acıyı yaşayan Cansu Dere, sosyal medyaya konu oluyor.

Son olarak da dizideki Asya'nın intikam alması, yaptığı ince ama güzel detaylar, çektiği acı, yaşadığı sıkıntılar ve bunca şeye rağmen o kadar güçlü durması izleyenleri çok etkiliyor. Tüm sevdikleri, güvendiği tüm insanlar, ailem dediği kişiler Asya'yı arkasından vursa da çevreye karşı dimdik bir güçlü duruşunu hiç bozmaması ve kendisine yapılanları sabırla ödetmeyi beklemesiyle hem Twitter'a hem Instagram'a her hafta konu oluyor.