Yüksek IQ'ya sahip kişiler bu optik illüzyon testini saniyesinde çözebilir. Sosyal medyayı yıkıp geçen optik illüzyon

İnsanların %2'si gardıropta gizlenmiş kediyi bulabiliyor! Sosyal medyayı yıkıp geçen optik illüzyon... Yüksek IQ'ya sahip kişiler bu optik illüzyon testini saniyesinde çözebilir. İnsanların sadece %2'si resimde dolabın içine gizlenmiş kediyi 15 saniyede görebiliyor. Görsel çocuklar ve yetişkinler için resimli yapboz olarak paylaşılmıştır. Bu illüzyonda büyük bir gardırop görüyoruz ve içinde saklanan bir kedi var. İllüzyon, izleyicileri resmin içine gizlenmiş kediyi bulmaya zorlar. 

Sosyal medyayı yıkıp geçen optik illüzyon çok konuşuldu. İnsanların %2'si gardıropta gizlenmiş kediyi bulabiliyor. Bu görseldeki saklı kediyi insanların sadece %2'sinin bulabildiği iddia edildi. Bu optik illüzyon görüntüsü, IQ'nuzu test etmenin başka bir eğlenceli yoludur. Hatırlatalım ki uzmanlar tarafından yapılan gerçek bir IQ testi, IQ seviyenizin gerçek değerini tespit edebilir.

Saklanan kediyi gördünüz mü?

Saklanan kediyi bulmakta zorlanıyorsanız, size yardım etmek için buradayız. Resme dikkatlice bakarsanız, gardırobun içinde asılı kıyafetleri göreceksiniz. 

DOLABIN İÇİNE SAKLANMIŞ...

Dolabın içinde çanta, şapka, ayakkabı ve valizler saklanmaktadır. Bir gardırobun bu optik yanılsaması, görme yeteneğinizin gerçekten ne kadar iyi olduğunu ortaya çıkarabilir. 

GİZLİ KEDİYİ İŞTE ORADA

Bulamayanlar için kolaylık sağlamak adına aşağıdaki resimde gardırobun içindeki gizli kediyi işaretliyoruz.

Kedi, bir çift sarı sandaletin bulunduğu en alt rafta saklanıyor. Görüntü binlerce kişinin görüntüde gizlenmiş kedinin bulmaya çalışırken kafasının karışmasına neden oldu.

Ziraat Bankası Acil Para İsteyenlere Gece Açıklaması Yaptı! Acil Para İsteyenler Hemen Başvuru Yapması Gerekiyor Ziraat Bankası Acil Para İsteyenlere Gece Açıklaması Yaptı! Acil Para İsteyenler Hemen Başvuru Yapması Gerekiyor