Savcı Sayan’ın ‘ucuz ekmek’ şovunda son nokta Halk ekmek büfelerinde satışın durması ile konuldu.

Savcı Sayan’ın ‘ucuz ekmek’ şovunda son nokta Halk ekmek büfelerinde satışın durması ile konuldu ki bu arada fırıncılara olan borçların da ödenmediği öğrenildi.

Ağrı Belediyesi, 10 gündür halk ekmek satışlarını durdururken akıllara Ağrı Belediyesi’nin AKP’li Başkanı Savcı Sayan “Türkiye’nin en ucuz ekmeğini satıyoruz” diyerek propaganda yaptığı günler geldi.

İBB'ye ekmek fiyatı tavsiyesi veren AK Partili Savcı Sayan adeta baltayı taşa vurdu - Son Dakika

“Türkiye’nin en ucuz ekmeğini satıyoruz” diyerek propagandasını yapan AKP’li Ağrı Belediyesi Başkanı Savcı Sayan bayramdan sonrası  halk ekmek satışlarını durdurdu.

KABUS! "Her Türk Vatandaşının Bilgileri Ellerinde" Dendi! Tarihin En Büyük Veri Sızıntısı da Türkiye'de Yapıldı! KABUS! "Her Türk Vatandaşının Bilgileri Ellerinde" Dendi! Tarihin En Büyük Veri Sızıntısı da Türkiye'de Yapıldı!

Mezopotamya Ajansı’nda yer alan habere göre 10 gündür hiçbir halk ekmek büfesinde ekmek satılmazken, alınan bilgilere göre ise belediyenin, halk ekmek üreten fırına borcunu ödemediği öğrenildi.

HDP Ağrı İl Eşbaşkanı Cemal Akar ise, “Savcı Sayan hemen her gün, belediyeci olduğunu unutup genel siyasete dahil oluyor ve bir trol gibi herkese saldırıyor. Yönetimi boyunca Ağrı’da taş üzerine taş koymamış bu zatın tek işi algı yaratmak. Günlerdir kentte halk ekmek çalışmıyor ve ekmek satışı yapılmıyor. Ramazan ayında dağıtacağını söylediği 2 kilo eti yüzünü gözüne bulaştıran bu zat, bayramda ise ‘şekerimizi çaldılar’ diyerek nasıl bir ahlaki çöküntü içerisinde olduğunu gösterdi. AKP ve Soylu’nun elemanı olan bu zat kenti artık yönetemez durumdadır” diyerek durumu anlattı.

Savcı Sayan'dan İmamoğlu'na ucuz ekmek göndermesi: “Üretemiyorsanız biz üretip gönderelim.” - Bülten Tv