Beyaz Tv'nin söylemeleriyle tartışma yaratan programı Söylemezsem Olmaz'da Bircan Bali, eski futbolcu Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç boşanma davası ile ilgili ortaya şok bir iddia attı. Bircan Bali, Emre Aşık'ın eşcinsel ilişki yaşadığını ve çocuğunu taciz e

Gözden kaçırmayın

25 Nisan reyting sonuçları! Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star kim birinci oldu? 25 Nisan reyting sonuçları! Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star kim birinci oldu?
Beyaz Tv'nin söylemeleriyle tartışma yaratan programı Söylemezsem Olmaz'da Bircan Bali, eski futbolcu Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç boşanma davası ile ilgili ortaya şok bir iddia attı. Bircan Bali, Emre Aşık'ın eşcinsel ilişki yaşadığını ve çocuğunu taciz ettiğini iddia etti.

Eski futbolcu Emre Aşık ile Yağmur Sarnıç'ın çekişmeli boşanma davası devam ediyor. Söylemezsem Olmaz programında bu boşanma ile ilgili büyük bir iddia ortaya atıldı.

Beyaz Tv'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Bircan Bali, Emre Aşık için büyük bir iddia ortaya attı. Bircan Bali, Emre Aşık'ın eşcinsel birliktelikler yaşadığını ve çocuğunu taciz ettiğini iddia etti.

Yağmur Sarnıç, Bircan Bali'ye mesaj attı ve "Bu iddiaları kızım anlattı ben de kaydettim. Eşcinsel olduğunu bende sonradan öğrendim. 3 tanığımız var bu konuda" dedi.

Söylemezsem Olmaz programında Bircan Bali şu ifadelerle şok etti;

"Fake hesap, isterseniz gösterebilirim. Emre Aşık eşcinsel birliktelikler yaşadığını ve çocuğunu cinsel istismara mariz kaldığını söylüyor. Elinde görüntüleri olduğunu avukat beyan ediyor. Savunma istiyorlar Emre Aşık'tan ama Emre Aşık konuyu değiştiriyor. Tutanağa geçiyor ve hakim velayet davasını erteliyor."