Söylemezsem Olmaz yeni sunucusu Deniz Akkaya oldu!

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında zorunlu sunucu değişikliği. Söylemezsem Olmaz programında Seren Serengil gitti yerine Deniz Akkaya geldi. Deniz Akkaya

Televizyon 07.06.2021 - 13:15 07.06.2021 - 13:19 Berkay Keskin

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında zorunlu sunucu değişikliği. Söylemezsem Olmaz programında Seren Serengil gitti yerine Deniz Akkaya geldi. Deniz Akkaya Söylemezsem Olmaz programın yeni sunucudu oldu!

Seren Serengil programdan ayrıldı!

Apar topar ameliyata alınan Seren Serengil Söylemezsem Olmaz programına veda etti. Sabah saatlerinde 2. kez ameliyata alınan ve durumu ağır olan Seren Serengil programdan ayrıldı. Söylemezsem Olmaz programı yeni sunucusu Deniz akkaya oldu!

Deniz akkaya Söylemezsem Olmaz katıldı!

Daha önce yorumcu olarak gelen ve çok sevilen DEniz akkaya, Söylemezsem Olmaz programı yeni sunucusu oldu. Bircan Bali ve Arto sunumuyla ekranlara gelen Söylemezsem Olmaz programı 7 Haziran pazartesi günü itibariyle Deniz Akkaya ile devam edecek.

Deniz Akkaya Söylemezsem Olmaz programına tamamen katıldı. Seren Serengil doktorlarından gelen bilgiye göre programa devam etmesi zor görünüyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@