Ümit Özdağ’ın İçişleri Bakanlığı'na alınmamasının ve Süleyman Soylu'nun da kapıdan çıkmaması ardından bakanlık önüne getirilen araç dikkat çekti.

Ümit Özdağ’ın İçişleri Bakanlığı'na alınmamasının ve Süleyman Soylu'nun da kapıdan çıkmaması ardından bakanlık önüne getirilen araç dikkat çekti.

Süleyman Soylu'nun Özdağ'a hitaben "hayvandan daha aşağı görüyorum" sözleri üzerine Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın ise "çık dışarı" diyerek gittiği kapıya Haydi (Hayvan Durum İzleme) aracı getirildiği açıklandı.

İçişleri Bakanlığı Süleyman Soylu, Özdağ’a yönelik “hayvandan daha aşağı görüyorum” ifadelerini kullandıktan sonra aldığı meydan okumanın ardından getirtilen araç dikkat çekti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün konuk olduğu bir televizyon programında Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ı hedef almış “Bunlarda ahlak diye bir şey yok, bunlar birilerinin çocuğu olmuşlar, bunlar Türkiye’nin çocukları değildir. Bunlar Soros gibilerin çocukları olmuşlar” demişti.

Özdağ, ise dün gece bu sözlerin ardından canlı yayına bağlanmasını kabul etmeyen Soylu’ya seslenerek “Ben yarın İçişleri Bakanlığı’nın önüne gideceğim. Tek başıma ve silahsız. Süleyman, zerre kadar erkeklik onurun varsa beni kapının önünde bekle. O zaman göreceğiz kim operasyon çocuğu, kim Soros’un çocuğu. Saat 11.00’de. Erkeksen orada bekle” diyerek meydan okumuştu.

Gözden kaçırmayın

Ve Atatürk Havalimanı Talanı İçin Karar Verildi! Yarına Eylem Çağrısını Bizzat Canan Kaftancıoğlu Yaptı! Ve Atatürk Havalimanı Talanı İçin Karar Verildi! Yarına Eylem Çağrısını Bizzat Canan Kaftancıoğlu Yaptı!

Tüm bunların üzerine Özdağ dediğini yapıp, İçişleri Bakanlığı önüne giderken Süleyman Soylu dışarı çıkmadı ancak bu sırada İçişleri Bakanlığı önüne Haydi (Hayvan Durum İzleme) aracı çekildiği görüldü.