Spencer filminde Prens Charles'ı canlandıracak isim netleşti!

Kraliçe II. Elizabeth'in hayatını anlatan The Crown dizisi ile Prens Harry ve eşi Meghan Markle'ın verdiği röportaj, son zamanlarda İngiliz Kraliyet Ailesi'ne olan ilgiyi artırdı.

Magazin 26.03.2021 - 16:47 04.05.2021 - 04:20 İlan35
Kraliçe II. Elizabeth'in hayatını anlatan The Crown dizisi ile Prens Harry ve eşi Meghan Markle'ın verdiği röportaj, son zamanlarda İngiliz Kraliyet Ailesi'ne olan ilgiyi artırdı. Meghan Markle'ın, doğacak çocuğunun ten renginden dolayı Kraliyet Ailesi'nde bazı endişelerin yaşandığını açıklamasının ardından tartışmalar alevlendi. Prens Harry ve Meghan Markle'ın merkezinde yer aldığı Kraliyet Ailesi dramalarının ayyuka çıktığı dönemde tartışmaları alevlendirecek önemli bir filmin de hazırlıkları sürüyor.


Prens Charles rolünü Jack Farthing canlandıracak


Pablo Larrain'in yönetmenliğini üstlendiği ve senaryosunu Steven Knight'ın yazdığı Spencer adlı filmde rol alacak oyuncuların da yavaş yavaş seçildiği kaydedildi. Filmde 1997 yılında bir trafik kazasında hayatını kaybeden Prenses Diana karakterine Kristen Stewart'ın hayat vereceği belirtildi. Filmde II. Elizabeth'in oğlu olan Prens Charles karakterini ise Jack Farthing'in canlandıracağı belirtildi. Geçen yıl gösterime giren Love Wedding Repeat filminde de oynayan Jack Farthing'in bu filmde nasıl bir performans göstereceği merak ediliyor.


Spencer filminin konusu


Filmin konusu ise 1997 yılında hayatını kaybeden Prenses Diana Spencer ile Prens Charles'ın 1981 yılında evlenmelerinin ardından yaşadıkları süreç ele alınacak. Filmin odaklanacağı kısım ise çiftin Norfolk'taki sarayda geçirdikleri son Noel tatili olacak. Prens Charles ile evliliğinde sorunlar yaşayan Prenses Diana'nın, unvanlarını bırakmaya gidecek yolda karar aldığı son Noel gecesinde yaşananlar gözler önüne serilecek.Spencer filminin tanıtım bülteninde şu ifadeler kullanıldı:
“Aralık 1991. Galler Prensi ve Prensesi’nin evliliği çoktan soğumuş. İşler ve boşanma söylentileri bol olsa da, Sandringham Malikanesi'ndeki Noel şenlikleri için barış isteniyor. Şenlikte yeme, içme, ateş etme ve avlanma var. Diana oyunu biliyor ve bu yıl işler çok daha farklı olacak."

Gelişmelerden Haberdar Olun

@