Adem Ljajic Beşiktaş'tan ayrılıyor

Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Adem Ljajic takımdan ayrılıyor! Beşiktaş'ta flaş Adem Ljajic gelişmesi... Sırp yıldız yeniden İtalya Serie A'ya dönmek istiyor. Teknik direktör Abdullah Avcı ile bir türlü anlaşamayan ve aralarında problem bulunan yıldız isim İtalyan ekipleriyle görüşüyor!

Adem Ljajic Beşiktaş'tan ayrılıyor

Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Adem Ljajic takımdan ayrılıyor! Beşiktaş'ta flaş Adem Ljajic gelişmesi... Sırp yıldız yeniden İtalya Serie A'ya dönmek istiyor. Teknik direktör Abdullah Avcı ile bir türlü anlaşamayan ve aralarında problem bulunan yıldız isim İtalyan ekipleriyle görüşüyor! Beşiktaş'ın Sırp futbolcusu Adem Ljajic'in transferiyle ilgili tüm detayları sizler için hazırladık...

Beşiktaş'ın Sırp yıldızı Adem Ljajic takımdan ayrılıyor. İtalya Serie A'da Verona ve Udinese takımlarıyla görüşmeler gerçekleştiren Adem Ljajic, kısa süre içinde takımdan ayrılacak. Her ne kadar Beşiktaş yönetimi Adem Ljajic'i bırakmaya niyetli olmasa da Sırp Yıldız yönetime resti çekmiş durumda. 6.5 milyon euro bedelle Beşiktaş'a transfer olan Adem Ljajic, 8-9 milyon euro bonservis bedelleriyle tekrar Serie A'nın yolunu tutabilir! 

Son dönemde teknik direktör Abdullah Avcı ve Beşiktaş taraftarıyla da problemler yaşayan Adem Ljajic Verona veya Udinese formasını giymeyi çoktan kafasına koymuş durumda!

LJAJİC TRANSFERİNDE SÖZ YÖNETİMİN

Takımdan ayrılmak isteyen Adem Ljajic'in Beşiktaş'taki geleceğiyle ilgili son söz yönetimin olacak. Başkan Nurçebi ve kurmayları 8-9 milyon euro bonservis bedeli olmaksızın Ljajic'i takımdan göndermeye sıcak bakmıyorlar. Öte yandan Udinese ve Verona'nın 5 milyon euroluk tekliflerle Beşiktaş'ın kapısını çalacakları düşünülüyor. Ancak bu tekliflerin 8-9 milyon euroya çıkması halinde yönetimin de yeni transferler yapmak adına mali açıdan transfere onay verebileceği konuşuluyor.

YORUM EKLE