Arda Turan Futbolu mu bıraktı?

Arda Turan'dan son dakika flaş açıklama! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in "Gündemimizde yok!" dediği ve kesin olarak veto ettiği Arda Turan, instagram hesabından Galatasaray ile ilgili paylaşım yaptı! Arda Turan'dan Galatasaray açıklaması geldi. Peki Arda Turan şimdi ne yapacak? Arda Turan Galatasaray'a transferi iptal olunca futbolu mu bıraktı yoksa başka bir takıma imza atacak mı?

Arda Turan Futbolu mu bıraktı?

Arda Turan'dan son dakika flaş açıklama! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in "Gündemimizde yok!" dediği ve kesin olarak veto ettiği Arda Turan, instagram hesabından Galatasaray ile ilgili paylaşım yaptı! Arda Turan'dan Galatasaray açıklaması geldi. Peki Arda Turan şimdi ne yapacak? Arda Turan Galatasaray'a transferi iptal olunca futbolu mu bıraktı yoksa başka bir takıma imza atacak mı? Arda Turan'dan flaş paylaşım...

Adı uzun süredir Galatasaray'la anılan ve teknik direktör Fatih Terim'in de bir şans verilmesini istediği Arda Turan, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'den net bir şekilde 'veto' yemişti. Adı bir türlü Galatasaray gündeminden düşmeyen Arda Turan'ın, son olarak Başkan Mustafa Cengiz'in düzenlediği basın toplantısının ardından Galatasaray'a transferi kesin olarak sonuçsuz bırakılmıştı. Arda Turan, instagram hesabından Galatasaray'la ilgili son dakika flaş bir açıklama yayınladı! Arda Turan'ın açıklaması Arda Turan futbolu mu bıraktı? Arda Turan hangi takıma gidecek? Sorularını da sordurttu.

Arda Turan, transfer süreciyle ilgili düşüncelerini paylaştığı paylaşımda "Galatasaray benim çocukluk hayalim, çocukluk aşkım." dedi. Arda Turan, transferiyle ilgili olarak da "Galatasaray Spor Kulübü Başkanı ve Yönetim Kurulunun kararını saygıyla karşılıyorum ve kendilerine teşekkür ediyorum." sözlerini de ekledi. Ayrıca teknik direktör Fatih Terim'e de "Birkaç özel kelimede Fatih Hocam için. Yaşanan tüm zorlu süreçlere rağmen, en ihtiyacım olduğu anda bana yardım eli uzattığı için, şefkatini ve sevgisini bana hissettirdiği için kendisine minnetarım." açıklamasında bulundu. 

Arda Turan Futbolu mu Bıraktı?

Arda Turan'ın Galatasaray için duygusal paylaşımı sosyal medyayı salladı. Arda Turan Galatasaray'a transfer olamayınca futbolu mu bıraktı soruları sorulmaya başlandı. Ancak Arda Turan'ın Türkiye Ligi dışında yabancı bir takıma 1 sezonluk imza atması bekleniyor.

YORUM EKLE