Galatasaray’da Muslera depremi! O İsimle Birlikte Gidiyor İşte Nedeni

fernando

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Galatasaray’ın yıldız kalecisi Fernando Muslera takımdan ayrılıyor mu? Galatasaray taraftarını kahredecek haberin detayları bugün ortaya çıktı! ABD MLS ligi ekiplerinden Los Angeles Galaxy, Fernando Muslera için girişimlerini hızlandırdı. Galatasaray’ın henüz sözleşme yenilemediği Fernando Muslera sezon sonu itibariyle boşa çıkıyor ve transferinin önünde hiçbir engel bulunmuyor. Galatasaray yönetimi Muslera’yla sözleşme imzalamaya kesin gözüyle baksa da Muslera yuvadan uçabilir! Muslera takımdan ayrılırken bir isim daha onunla birlikte aynı takıma transfer olacak!

Galatasaray henüz Younes Belhanda’nın sözleşmesinin tek taraflı olarak feshedilmesinin şokunu yeni yeni atlatırken bir bomba da Muslera’dan geldi. Fernando Muslera’nın performansını yakından izleyen Los Angeles Galaxy, 35 yaşındaki Uruguaylı’yı çok istediğini iletti. 2011/2012 sezonunda İtalya’nın Lazio ekibinden Galatasaray’a takasla transfer olan ve Galatasaray formasıyla efsaneleşen Fernando Muslera, takımdan ayrılıyor mu? Galatasaray taraftarları Muslera’ya gelen transfer teklifi ile birlikte adeta panikledi!

Galatasaray’da mutlu olduğunu ve futbolu Galatasaray’da bırakmak istediğini her fırsatta dile getiren Fernando Muslera, ABD’den gelen bu teklifle birlikte yuvadan ayrılabilir! Muslera’nın yanı sıra bir isim daha takımdan ayrılarak ABD ligine transfer olmayı bekliyor. İkili birlikte ABD MLS liginde aynı takımın formasını giyebilirler!

FERNANDO MUSLERA VE FALCAO ŞOKU! İKİSİ BİRLİKTE AYRILIYORLAR

Galatasaray’ın Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera yuvadan ayrılıyor! 2011/2012 sezonunda Lazio’dan Galatasaray’a transfer olan ve geride kala uzun yıllarda Galatasaray’ın kazandığı başarılarda başrol oynayan Fernando Muslera’ya ABD MLS liginden talip var. 35 yaşındaki file bekçisi sezon sonu itibariyle Galatasaray’dan ayrılabilir. ABD MLS ligi ekiplerinden Los Angeles FC, Galatasaray’lı Fernando Muslera’yı çok istiyor. Öte yandan Galatasaray’da Kolombiyalı golcü oyuncu Radamel Falcao’nun geleceği de ABD’ye göz kırpıyor. ABD MLS Ligi ekiplerinin Falcao’ya ilgisi günden güne artıyor. Sonuç olarak Fernando Muslera ile Radamel Falcao Galatasaray’dan sezon sonu birlikte ayrılarak MLS ligine birlikte transfer olabilirler. Bu ihtimal çok yüksek. Zira Muslera ve Falcao arasında takım içindeki ilişkiden çok özel hayatlarındaki ilişkide de büyük bi bağ bulunuyor.

SON KARARI MUSLERA VERECEK

Galatasaray, yönetimi ve teknik heyetiyle birlikte Falcao’nun takımdan ayrılmasına sıcak baksa da Fernando Muslera ile ilgili böyle bir şeyi kesinlikle düşünmüyor. Fernando Muslera’nın futbolu Galatasaray’da bırakması ve bıraktıktan sonra da teknik heyette yer alması açısından özel bir sözleşme yapılması bile gündemde. Ancak transferinde son kararı sezon sonu itibariyle Fernando Muslera verecek. Fernando Muslera’nın menajerine, şuan için transferi düşünmediğini ve şampiyonluk için bu sezonun kalanında transfer konularını görüşmek için erken olduğunu belirttiği iddia edildi.