Sergen Yalçın ne zaman açıklanacak?

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Sergen Yalçın oluyor! Teknik direktör Abdullah Avcı ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayıran Beşiktaş'ın yeni hocası için flaş isim Sergen Yalçın iddiaları gündeme geldi. Başkan Ahmet Nur Çebi ile Beşiktaş'ın efsanesi Sergen Yalçın arasında görüşmeler sürüyor.

Sergen Yalçın ne zaman açıklanacak?

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Sergen Yalçın oluyor! Teknik direktör Abdullah Avcı ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayıran Beşiktaş'ın yeni hocası için flaş isim Sergen Yalçın iddiaları gündeme geldi. Başkan Ahmet Nur Çebi ile Beşiktaş'ın efsanesi Sergen Yalçın arasında görüşmeler sürüyor. Sergen Yalçın Beşiktaş'ın teklifini kabul etti mi? Son Dakika Sergen Yalçın ne zaman açıklanacak? Sizler için araştırdık...

Beşiktaş'ta Teknik direktör arayışlarında son durum! Abdullah Avcı'yı gönderen Beşiktaş yeni hocasını buldu! Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, telefonda Sergen Yalçın'la görüştü ve prensip anlaşmasına vardı! Sezonun kalan kısmında Abdullah Avcı ile devam etmek istemeyen ve mali sorunlarla yüzleşen Beşiktaş, efsane futbolcusu Sergen Yalçın ile anlaştı. Sergen Yalçın %99 ihtimalle Beşiktaş'ın yeni hocası olacak. 

Başkan Ahmut Nur Çebi ile Sergen Yalçın'ın bugün itibariyle yüz yüze görüşme gerçekleştirmesi ve resmi imzaların atılması bekleniyor. Sergen Yalçın da Beşiktaş'ın içinde bulunduğu mali zorlukların bilincinde olarak takımın başına geçmeyi kabul etti! 

Sergen Yalçın Beşiktaş'ta! 

Sergen Yalçın'ın 27 Ocak Pazartesi yeni haftanın ilk gününde resmi olarak açıklanması bekleniyor! Teknik direktör Sergen Yalçın'a sezonun 2. yarısı için herhangi bir ücret ödenmeyecek, önümüzdeki sezon ücreti artırılarak ödenecek.

YORUM EKLE