Spotify Zamlanacak Mı? CEO'dan Açıklama!

En büyük müzik uygulamaları arasında yer alan ve marketlerin birinci sırasında kendisine yer bulan Spotify hakkında basında yeni iddialar ortaya atıldı. Spotify'ın abonelik ücretlerinde belirli bir dönem sonra zam yapacak olduğu, bu zammın Türkiye dahil

Genel 01.11.2020 - 20:17 04.05.2021 - 04:24 İlan35
En büyük müzik uygulamaları arasında yer alan ve marketlerin birinci sırasında kendisine yer bulan Spotify hakkında basında yeni iddialar ortaya atıldı. Spotify'ın abonelik ücretlerinde belirli bir dönem sonra zam yapacak olduğu, bu zammın Türkiye dahil birçok ülkede etkili olabileceği iddia edildi.

Spotify CEO'su Daniel Ek, konu hakkında şirketin daha kaliteli seçenekler sunmaya başladığını ve daha iyi hizmet sunduklarını, daha fazla geliştiklerini belirterek ek zamların mümkün olabileceğini söylüyor. Kesin zam açıklamasında bulunmayan Daniel Ek, "bunlar beraberinde bazı maliyetleri getiriyor ve fiyatlara yansıması gerekli olabiliyor" dedi.

Spotify'ın sadece belirli ülkelerde zamlanması beklenirken, Türkiye'de ise zammın dolar kurunda yaşanan artıştan dolayı uygulanmasının daha fazla mümkün olabileceği belirtiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@