SSK, BAĞ-KUR, Emekli Sandığı emeklisine ödeme yapılacak! 1100 TL ile 1800 TL arasında Kasım ayında hesaba yatacak. Bankalar müşteri sayılarını artırabilmek için birbirleriyle yarış halinde girdi. Bu yıl başlayan promosyon döneminde her banka farklı teklifleri öne çıkarken özellikle son dönemlerde promosyon ücreti Bir Hayli arttı. Emekli maaşı alan vatandaşlar başvuru yapmaları durumunda bankaların ek ödeme fırsatından faydalanabilecek. Peki hangi banka ne kadar promosyon veriyor? en yüksek promosyon veren banka hangisi?

Bankalar emekli maaş müşterilerine arttırmak için promosyon sürecinde verdikleri promosyon miktarını Her geçen gün daha da yükseltiyor. Promosyon ödemesi 2018 yılından beri emekli vatandaşlara yapılıyor. SSK, BAĞ-KUR emekli sandığı fark etmeden tüm emekliler promosyon ödemelerinden faydalanırken aynı zamanda dul ve yetim aylığı alanlarda promosyon ödemesi alabiliyor. Yavaş yavaş yıl sonu yaklaşırken Emekliye promosyon ödemesi için bankalardan da teklifler arttı. Şu anda Şekerbank ve Akbank yüksek cazip promosyon teklifleri ile öne çıkıyor. Peki en yüksek promosyon veren banka hangisi? Emekli promosyon ödemesi için bankaların teklifleri ve detaylar haberimizde…

ssk-bag-kur-emekli-sandigi-emeklisine-odeme-yapilacak-1100-tl-ile-1800-tl-arasinda-kasim-ayinda-3-1

3 YIL KALMA SÖZÜ VERENE PROMOSYON

Bankaların promosyon ödemesi maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma sözü veren emekliler için geçerli. Emekli banka promosyonu almak isteyenlerin maaşlarını seçtikleri bankalara taşımaları ve sözleşme imzalayarak 3 yıl boyunca bankada kalacaklarını davet etmeleri gerekiyor. Tabii ki bazı bankalar ek koşulda istiyor ancak genel anlamda yapılabilecek kolay koşullarla promosyon veriliyor. Örneğin fatura ödeme talimatı ya da arkadaşını getirene ek ödeme gibi kampanyalarda hala devam ediyor.

ssk-bag-kur-emekli-sandigi-emeklisine-odeme-yapilacak-1100-tl-ile-1800-tl-arasinda-kasim-ayinda-2-1

1100 TL-1800 TL ARASI PROMOSYON

Emekli promosyon ödemesi maaşa göre yapılıyor. Genel anlamda devlet bankaları biraz daha düşük promosyon verse de özel bankalarda teklifler giderek artıyor. Şu an için en yüksek teklifi Akbank veriyor. Akbank'ın 2500 TL ve üstü emekli maaşı alan vatandaşlar için ödediği promosyon 1800 TL oldu. Şekerbank emekli maaşı 2500 TL ve üstü olan vatandaşlara 1800 TL promosyon ödemesi yapıyor. En yüksek emekli promosyonu veren diğer bir banka ise Denizbank. DenizBank'ın yıl sonu yaklaşırken başlattığı kampanyaya göre 2500 TL ve üstü maaş alan emeklilere ödenen promosyon 1500 TL oldu. Diğer bankalarda ise emekli promosyon ödemeleri maaşa göre 500 TL ile 1250 TL arasında değişiyor.

ssk-bag-kur-emekli-sandigi-emeklisine-odeme-yapilacak-1100-tl-ile-1800-tl-arasinda-kasim-ayinda-1-1

TÜM EMEKLİLER FAYDALANABİLİYOR

Emekli promosyonu tüm emekler için geçerli, yani SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı emeklisi olan herkes promosyon ödemesi için başvuru yapabiliyor. Ayrıca dul ve yetim aylığı alanlar da emekli promosyon ödemesi alabiliyor. Promosyon başvurusu e-devlet üzerinden yapılabiliyor ya da banka şubesine giderek bizzat başvuru yapmak mümkün.