SSK BAĞ-KUR emekli sandığı mensubu milyonlarca vatandaş artan enflasyon nedeniyle geçim derdine düştü. Emekliye yılbaşında yüklü zam yapıldı ancak artık bu zamlar hiçbir şeyi karşılamıyor. Neredeyse emekli maaşları alır almaz eriyip bitiyor. Geçim derdi çeken milyonlarca emekli için güzel haberler de geliyor. Emekliye karşılıksız geri ödemesiz 3000 TL nakit ödeme yapılacak. Başvurular açıldı. SSK ve BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı mensubu olan 13,5 milyon elektriği kapsıyor.

Koronavirüs salgını ve hemen ardından başlayan ekonomik kriz, Rusya Ukrayna Savaşı derken artık dünya ekonomileri alt üst olmuş durumda, ülkemizde de yılbaşından bu yana fiyatlar gittikçe artıyor insanlar geçinmekte güçlük çekiyor. Bu süreçte özellikle emekli vatandaşlar oldukça zor günler geçiriyor. Emeklinin nakit ihtiyacı her geçen gün artarken yılbaşında verilen zamlar neredeyse tuzla buz oldu. Kara kara düşünen emekliye müjdeli haber ise Yapı Kredi Bankası'ndan geldi. Yapı Kredi Bankası, emekliye geri ödemesiz 3000 TL nakit para verecek. Emekli maaşına göre değişen ödemeler için başvuru şartı da bulunmuyor. Emekliye nakit ödeme imkanı ile ilgili tüm detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

SSK, BAĞ-KUR, Emekli Sandığı mensubu 13,5 milyon emekliyi kapsıyor: 3000 TL karşılıksız nakit ödeme verilecek! Pandemi ile birlikte hayatımıza giren ekonomik kriz her geçen gün büyümeye ve derinleşme ye devam ediyor. Ekonomik krizden en çok etkilenen ise emekli vatandaşları oldu. Yılbaşında emeklilerin maaşlarına yüksek zam yapıldı ancak artmaya devam eden enflasyon karşısında zamlar eriyip bitti. Özellikle emeklilerin darboğazdan kurtulması için bankalar çözüm üretmeye devam ediyor. Yapı Kredi Bankası'na emekli vatandaşları rahatlatmak aynı zamanda bütçelerine biraz da olsa katkı sağlamak amacıyla karşılıksız ve geri ödemesiz para vereceğini duyurdu.  Üstelik SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı emeklisi olmak da fark etmiyor. Başvuru yapan tüm emekliler ödemelerden faydalanabilecek. Başvurular banka şubelerine giderek ya da online bankacılık hizmetleri üzerinden yapılabilecek. Emekliye 3000 TL nakit ödeme fırsatı için tüm detaylar haberimizde…

İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Personel Alımı İlanı Paylaştı! İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Personel Alımı İlanı Paylaştı!

ssk-bag-kur-emekli-sandigi-mensubu-135-milyon-emekliyi-kapsiyor-3000-tl-karsiliksiz-nakit-odeme-

Yapı Kredi'nin tek bir şartı var

Emekli vatandaşların maaşlarını almak için en iyi adreslerden biri olan Yapı Kredi Bankası yeni kampanyasını duyurdu. 2022 yılı promosyon ödemeleri ne başlayan Yapı Kredi Bankası emeklilere tam 3000 TL nakit ödeme yapacağını açıkladı. Karşılıksız ve geri ödemesiz olarak verilecek olan 3000 TL nakit para için Tek şart başvuru yapmak. Başvuru yapan ve 3 yıl boyunca bankada kalma taahhüdü veren emekliler ödemelerden anında faydalanabilecek. Herhangi bir ek koşul istenmiyor sadece maaşının taşımanız ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü vermeniz yeterli oluyor. Ödemeler emekli maaşına göre yapılıyor, Ayrıca 2000 TL nakit promosyon ödemesinin üzerine emekli vatandaşlar arkadaşlarını da bankaya getirmeleri halinde kişi başına 250 TL Ek promosyon şansı elde ediyor. promosyon kampanyası ise 10 kişi ile sınırlı tutuluyor.

ssk-bag-kur-emekli-sandigi-mensubu-135-milyon-emekliyi-kapsiyor-3000-tl-karsiliksiz-nakit-odeme-2

Arkadaşını getirene ek promosyon verilecek

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan duyuruda 2500 TL ve üstü emekli maaşı alan vatandaşlar için 2.100 TL nakit promosyon verileceği ifade edildi. ancak sadece bununla sınırlı kalmayan kampanyaya göre emekli vatandaşlar bir yakınını ya da arkadaşlarını getirmeleri halinde 250 lira ek nakit promosyon alacak. Ek nakit promosyon kampanyası 10 kişi ile sınırlı tutulurken 2500 TL de promosyon ek ödeme alma fırsatı doğdu. Yani toplamda 5000 TL'ye kadar ya da getirdiğiniz Kişi sayısına göre 3000 TL ve üzeri promosyon imkânını Yapı Kredi'den yakalayabilirsiniz.