SSK, Bağ-Kur emeklisi ile dul ve yetim aylığı alanlara ek ödeme geldi! Vakıfbank 2000 TL ödemeyi hemen yatırıyor! SSK ve BAĞ-KUR emeklisi ile dul ve yetim aylığı alan vatandaşlar düşük Maaşlar nedeniyle ekonomik zorluk çektiklerini sık sık dile getiriyordu. Bankalar 2021 yılında vatandaşları rahatlatabilmek için birtakım ödemeleri öyle çekti. Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank'ta emekli vatandaşlara Kasım için ödeme müjdesi verdi. Kasım ayında maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma tahahüdü veren emeklilere ek ödeme yapılacak. Vakıfbank emekliye ek ödeme tutarı 2000 TL’ye varıyor. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde sizleri bekliyor.

Bankalar, emeklileri kendine çekmek maaş müşterisi yapmak için yeni yöntemleri devreye aldı. 2018 yılında SGK ile yapılan anlaşma doğrultusunda artık bankalar maaşını taşıyan Emekliye promosyon ödemesi gerçekleştiriyor. Yılın sonu yavaş yavaş yaklaşırken Vakıfbank'tan yeni bir atak daha geldi. Vakıfbank tarafından yapılan resmi duyuruda, SSK ve BAĞ-KUR emeklisi ile dul ve yetim aylığı alan vatandaşların tamamına 2.000 TL'ye Varan ek ödemenin Kasım ayında yapılacağı ifade edildi. Vakıfbank Emekliye promosyon ödemesinin başvuru şartları da açıklama sonrasında merak edilmeye başlandı. Peki VakıfBank emekli promosyonu başvuru şartları neler? VakıfBank banka promosyonu için başvurular nasıl yapılır?

ssk-bag-kur-emeklisi-ile-dul-ve-yetim-ayligi-alanlara-ek-odeme-geldi-vakifbank-2000-tl-odemeyi-h-3

EMEKLİ VATANDAŞLAR MEST OLACAK

Emekli vatandaşlar sık sık düşük Maaşlar nedeniyle şikayetçi oluyor. En düşük emekli maaşları göz önünde bulundurulduğunda vatandaşların bu konuda haklı olduğunu da söyleyebiliriz. Bu noktada bankalar devreye giriyor ve vatandaşların cebini biraz da olsa rahatlasa bilmek amacıyla ek ödemeler yapmayı sürdürüyor. 2018 yılında başlayan ve 3 yılda bir tekrar eden banka promosyonu dönemi geldi. VakıfBank emekli vatandaşları mest edecek bir promosyon kampanyasına imza atmaya hazırlanıyor. VakıfBank'ın emekliler için hazırladığı promosyon paketleri Toplamda 2000 TL'ye ulaşıyor. Ayrıca emekli vatandaşlar maaşlarını VakıfBank'a taşıyıp 3 yıl boyunca kalma taahhüdü vermeleri durumunda ek avantajlarla da karşı karşıya kalıyor. Hem kredi hem de kredi kartı kullanımı için VakıfBank'ın emekliye sunduğu birçok avantaj var.

ssk-bag-kur-emeklisi-ile-dul-ve-yetim-ayligi-alanlara-ek-odeme-geldi-vakifbank-2000-tl-odemeyi-h-1

VAKIFBANK EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

VakıfBank emekli promosyonu başvurusu yapmak isteyenlerin banka şubelerine gitmeleri ya da e-devlet üzerinden maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekiyor. Vakıfbank promosyon ödemesi için tek şartı maaşı taşımak bunun dışında herhangi bir ek koşulu ya da şart aranmıyor. Maaşını taşıyan vatandaşlar hemen promosyon ödemesini alabiliyor.

ssk-bag-kur-emeklisi-ile-dul-ve-yetim-ayligi-alanlara-ek-odeme-geldi-vakifbank-2000-tl-odemeyi-h-2

VAKIFBANK NE KADAR EMEKLİ PROMOSYONU VERİYOR?

Bildiğiniz üzere banka promosyon ödemeleri emekli vatandaşların maaşına göre belirleniyor. Vakıfbank'ta emekli vatandaşlara 3 farklı şekilde promosyon ödemesi sağlıyor. 1500 TL'ye kadar maaş alan ve 3 yıl boyunca bankada kalma taahhüdü veren vatandaşlar 500 TL Birgül 2.500 TL'ye kadar maaş alan ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren vatandaşlar 625 TL, 2500 TL ve üzeri maaş alan ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren emekliler ise 750 TL promosyon ödemesi alabiliyor.