SSK, Bağ-Kur fark etmiyor! Aylık maaşı 2500 TL ve üstü olan emekliye 2.250 TL nakit ek ödeme! Kadın, erkek herkes alıyor

Emekliler için bankaların yaptığı ödemeler son dönemlerin en önemli destekleri arasında yer alıyor. Yılsonu da yaklaşırken banka promosyon Yarışları iyice hız kazanmış durumda.

Ekonomi 19.11.2021 - 13:46 19.11.2021 - 13:46 Volkan Arık

SSK, Bağ-Kur fark etmiyor! Aylık maaşı 2500 TL ve üstü olan emekliye 2.250 TL nakit ek ödeme! Kadın, erkek herkes alıyor. Emekliye banka promosyonları özellikle son aylarda iyiden iyiye hız kazandı ve bankalar kendileri aralarında da büyük bir rekabet haline girdi. Yılbaşına kısa süre kala tüm emeklilerin yüzünü güldürecek olan kampanya haberi özel ve kamu bankalarından peş peşe gelmeye devam ediyor. Bu sabah saatlerinde Halkbank, garanti BBVA, İş Bankası, ziraat Bankası, TEB, Akbank peş peşe kampanyalarını açıkladı. Ama en dikkat çeken kampanya haberi ise deniz banktan geldi. DenizBank emekli promosyon ödemelerini güncelleyerek zam yaptı.

DenizBank, emekliye banka promosyonu ödemelerini güncelledi. Bankadan bu sabah saatlerinde yapılan resmi duyuru ile birlikte yeni bir kampanyaya daha imza atıldı. Sadece emekli promosyonu ödemekle kalmayacak olan DenizBank aynı zamanda ek ödül kampanyası başlattı. Kampanya bankaya emekli maaşını taşıyan herkes için geçerli olurken aynı zamanda SSK, BAĞ-KUR, emekli sandığı fark etmeden herkes kampanyadan faydalanabilecek. Dul ve yetim aylığı alanlar da emekli promosyon ödemesi için Denizbank’a başvuru yapabilecek. Denizbank’ın güncel zamlı yeni promosyon ödemeleri ile ilgili tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz…

ssk-bag-kur-fark-etmiyor-aylik-maasi-2500-tl-ve-ustu-olan-emekliye-2250-tl-nakit-ek-odeme-kadin- (1)

DENİZBANK EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMELERİ

DenizBank emekli promosyon ödemelerini bu sabah saatlerinde güncelledi. Denizbank’a emekli maaşını taşıyan 2500 TL ve üzeri emekli olan vatandaşlar anında 2000 TL nakit promosyon alacak. Bununla da yetinmeyen Denizbank aynı zamanda emekliye ek ödül vermeye karar verdi. Bankadan yapılan duyuruya göre emekliler maaşlarını taşımaları durumunda 250 TL’lik ek para kazanma şansını da elde edecek. Üstelik tüm bunlar için tek koşul maaşınızı taşımak bunun dışında herhangi bir koşul bulunmuyor.

ssk-bag-kur-fark-etmiyor-aylik-maasi-2500-tl-ve-ustu-olan-emekliye-2250-tl-nakit-ek-odeme-kadin- (2)

DENİZBANK EMEKLİ PROMOSYON ŞARTLARI

DenizBank emekli promosyon ödemeleri için başvuru şartı aranıyor. Halihazırda emekli olan ve yeni emekli olan vatandaşlar promosyon ödemesi alabilmek için öncelikle banka şubelerine giderek maaşlarını taşımalı. Bunun yanında üç yıllık bankada kalacağınıza dair bir sözleşme imzalamanız gerekiyor. Daha taahhütname imzalandıktan sonra promosyon ödemeleri hemen hesabınıza yansıyor.

ssk-bag-kur-fark-etmiyor-aylik-maasi-2500-tl-ve-ustu-olan-emekliye-2250-tl-nakit-ek-odeme-kadin- (3)

KİM NE KADAR PROMOSYON ALACAK?

Bildiğiniz üzere banka promosyon ödemeleri emekli maaşına göre farklılık gösteriyor. Denizbank’ın kampanyasından yola çıkacak olursak 1500 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 1250 TL nakit promosyon ödemesi, 1500 TL 2500 TL arasında emekli maaşı alanlara 1500 TL’ye promosyon ödemesi, 2500 TL ve üstü promosyon alanları 2000 TL promosyon ödemesi yapılıyor. Bunun yanında Denizbank’ın avantajı bir çok kredi kampanyasından da faydalanmak mümkün oluyor. DenizBank emekliye dönemsel olarak ekstra avantajlı faiz oranı indirimi ile kredi sağlıyor. Denizbank’ın kredi kartı gibi ürünlerini kullanan emeklilerde 250 TL nakit parayı anında kazanma imkanı buluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@