SSK, Bağkur ve Memur emeklilerinin tümünü yeni yıl öncesi sevindirecek ve ekonomik olarak rahatlatacak gelişme o banka tarafından duyuruldu! Son dakika gelişmesi olarak yapılan duyuru ile emeklilere 50.000 TL nakit ödeme verileceği açıklandı. O banka tüm emekli müşterilerine kefilsiz şartsız, uygun vade ve düşük faiz seçenekli 50 bin TL kredi paketini hayata geçirdi. Başvuru patlaması yaşanıyor. Detaylar haberimizde sizlerle...

Emekli vatandaşlara müjdeler peş peşe geliyor. Son dönemde artan enflasyon ve yaşanan ekonomik sorunlar nedeniyle geçim sıkıntısı yaşayan emeklilere promosyon müjdelerinin yanı sıra şimdi bir de ihtiyaç kredisi müjdesi verildi. Akbank tarafından yapılan duyuru ile tüm SSK, Bağkur ve Memur emeklisi Akbank müşterilerine 50.000 TL nakit ödeme yapılacağı aktarıldı. Akbanklı olan emekliler söz konusu ödemeden kefilsiz şartsız yararlanabilecekler. Yalnızca başvuru yapmaları yeterli olacak. Başvurudan saniyeler sonra ödemeler banka hesaplarına aktarılacak. Başvurular başladı ve Akbank emekli ihtiyaç kredisine yoğun talep patlaması yaşanıyor. Peki 50.000 TL kredi ödemesine başvuru nasıl yapılır? Yeni Akbank'lı olan emekliler de krediden yararlanabilecek mi? 

Son dönemde emeklilerin temel ihtiyaçlarını giderme, faturalarını ödeme ve geçim noktasında sıkıntılar yaşadığı yadsınamaz bir gerçektir. İşte yeni yıl öncesi acil nakit ihtiyacı duyan emekliler için destek müjdesi Akbank'tan geldi! Akbank emekli müşterilerine özel olarak duyurulan kredi paketine yoğun talep patlaması yaşanıyor.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Akbank'tan Emeklilere 50000 TL Ödeme Müjdesi

Akbank, emekli aylığını bankası üzerinden alan tüm emekli müşterilerine, SSK, Bağkur ve Memur emeklisi ayrımı yapmaksızın banka hesabı üzerinden 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi tahsis edileceğini duyurdu. Siz de başvuru yaparak bu ödemeden yararlanabilirsiniz. Kredi paketinde 36 ay vade seçeneği bulunacak.

Akbank'tan emekliler için özel olarak duyurulan ihtiyaç kredisine başvurular başladı! Aralık ayı içerisinde Akbank Direkt, Akbank Mobil ve Akbank şubeleri üzerinden bizzat müracaatta bulunarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Yeni Akbank Müşterilerine Kredi İmkanı

Yeni Akbank'lı olacak emekli vatandaşlar da Akbank'ın 50.000 TL'ye kadar anında ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanabilecek. Akbank kredi başvurusu onaylandıktan sonra tanımlı banka hesabınıza 50.000 TL'ye kadar nakit ödeme saniyeler içinde aktarılacak. Geri ödemeler için faiz oranı %1,91'den başlayacak ve 36 aya kadar vade seçeneği bulunacak.

Editör: Berkay Keskin