SSK tarafından yeni haber geldi! Emekli maaşı, çalışma maaşı, dul yetim aylığı alanlara 18.000 TL ödeme var! Dert tasa kalmıyor. İşte son dakika haberleri

Ardı ardına açıklama geldi. Dert tasa yok. SSK bağlamında emekli maaşı, çalışma maaşı, dul yetim aylığı alanlara 18.000 TL ödeme var! Nakit ihtiyacınızın olması halinde 18.000 TL ödeme alacak şahıslara makul faizlerle kredi olanağı sağlanacak. Nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar SGK destekli olarak hem kamu bankalarından alabileceğiniz gibi, özel bankalardan da alma lüksünüz vardır. 

SSK bağlamında emekli maaşı, çalışma maaşı, dul yetim aylığı alanlara 18.000 TL ödeme var! Dert tasa yok.. SGK kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, SGK-SSK üzerinden aldıkları maaş haricinde ilaveten bankanın kredi şartlarına da makul olması gerekmektedir. Kredi alacak vatandaşlar müracaat gerçekleştirmek istiyorsa müracaatını anında hesaplarına atabilmeleri amacıyla internet bankacılığı parolası olması gerekmektedir. 

Vakıfbank kredi alma başvurusu

Vakıfbank bağlamında tüketici kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar amacıyla başlatılan bu kampanyada 18.000 TL ödeme alabilmek isteyen vatandaşlar, Vakıfbank, mobil uygulamasına giriş yaparak başvurularını gerçekleştirebilir. Vakıfbank, tüketici kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, süratli bir şekilde kredinizi anında hesabınıza yatırabilirsiniz. Vakıfbank, tüketici kredisi başvurusu, vatandaşlar amacıyla yapılacak olan 3 sene vadeye kadar işlemler amacıyla lüzumlu şartlar, resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı. Vakıfbank nakit gereksinimi olan vatandaşlar amacıyla başlatmış bulunduğu bu kredi kampanyasında kredi alacak olan vatandaşların hesap hali anında ödemeleri internet bankacılığı üzerinden yapmaktadır. Hem de Vakıfbank şubelerine giderek de emekli olan ve çalışan şahıslar başvurularını gerçekleştirerek, 18000 TL gelir belgesiz ödeme alabilir. 

40 YAŞ ÜZERİ olan kişilere Erken Emeklilik ile ilgili duyuru yapıldı! 40 YAŞ ÜZERİ olan kişilere Erken Emeklilik ile ilgili duyuru yapıldı!

Akbank kredi alma 

Akbank tüketici kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, 3 sene vadeye kadar 18000 TL kredi alabilecek. Acil tüketici kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar amacıyla başlatılan bu kampanyalarda ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapabileceksiniz. Nakit ihtiyacınızın olması halinde kredi kullanacak olan vatandaşlar, 

Akbank'ın direct cep uygulamasına giriş yaparak buradan da istedikleri vakit başvurularını gerçekleştirebiliyor. SSK-SGK destekli olarak verilecek. 18000 TL tüketici kredisinde banka düşük faiz oranları ile sizlere kredi olanağı sağlıyor. Banka hesabı olmayan vatandaşlar Akbank ATM'si ve Akbank internet sitesi üzerinden de şubelere gitmeden müracaatını gerçekleştirebilir.