SSK, SGK, BAĞ-KUR emeklilerine 2100 TL anında ödeme veriliyor! Geri ödemesiz para başvuru yapmak şartıyla hesaba yatıyor! SSK, SGK, BAĞ-KUR emeklisi için bankaların kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Bu sabah yeni bir kampanya duyurusu ise Türkiye Ekonomi Bankası'ndan geldi. Emekliye promosyon sürecinde yavaş yavaş sona yaklaşılırken Türkiye Ekonomi Bankası emekli vatandaşların maaşlarına göre 2.100 TL’ye varan promosyon ödemesi yapacağını duyurdu. Tüm emekliler ile birlikte dul ve yetim aylığı alanlarda TEB promosyon ücreti alabiliyor. Ödemeler emekli maaşına ek olarak yapılıyor. Emekli maaşına ek ödeme almak için başvuru şartı bulunuyor. TEB promosyon ödemesi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Emekliye promosyon süreci hala devam ederken Türkiye Ekonomi Bankası da bu sabah saatlerinde yeni bir duyuru yaparak 2.100 TL’ye Varan promosyon ödemesinin emekli vatandaşların hesabına geçeceğini açıkladı. SSK, SGK ve BAĞ-KUR emeklisi tüm vatandaşlar ile birlikte dul ve yetim aylığı alanlarda bu ödemelerden faydalanma şansı buluyor. Başvuru işlemleri banka şubeleri aracılığı ile ya da e-devlet üzerinden yapılabiliyor. Peki TEB promosyon ücreti başvuru şartları nelerdir? TEB emekli promosyonu kaç TL?

ssk-sgk-bag-kur-emeklilerine-2100-tl-aninda-odeme-veriliyor-geri-odemesiz-para-basvuru-yapmak-sa-1

TEB EMEKLİ PROMOSYONU ÖZELLİKLERİ

Türkiye Ekonomi Bankası'ndan emekliye dev promosyon fırsatı başladı. TEB Emekli promosyonu aldığımız emekli maaşına göre farklılık gösteriyor. Milyonlarca emekliyi ilgilendiren kampanya kapsamında 0- 1.499 TL arasında maaş alan emeklilere 1200 TL promosyon, 1500-2.499 TL arasında maaş alan emeklilere 1500 TL promosyon ve 2500 TL ve üstü maaş alan emeklilere ise 1800 TL promosyon ödemesi yapılacak. Ayrıca bu promosyon ücretlerine ek olarak emekli vatandaşlar Kredi kartı ile yaptıkları alışverişlerde 100 TL indirim, Market ve sağlık alışverişlerinde yüzde yirmi indirim ve 6 ay boyunca En fazla 300 TL indirim kazanma şansını elde edecek.

ssk-sgk-bag-kur-emeklilerine-2100-tl-aninda-odeme-veriliyor-geri-odemesiz-para-basvuru-yapmak-sa-2

TEB EMEKLİ PROMOSYONU BAŞVURU ŞARTLARI

TEB Emekli promosyonu almak isteyenler için başvuru şartları da belli oldu. Emekli promosyonu için başvuru yapmak isteyen vatandaşların Öncelikle e-devlet ya da Türkiye Ekonomi Bankası şubeleri aracılığı ile maaşını bankaya taşımaları ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü vermeleri gerekiyor. Bunun yanında TEB Bankası emekliye promosyon ödemesi için 2 adet otomatik ödeme talimatı verme şartı da koyuyor. Bu koşulları yerine getiren vatandaşlar promosyon ödemesi alma imkanı kazanıyor.

ssk-sgk-bag-kur-emeklilerine-2100-tl-aninda-odeme-veriliyor-geri-odemesiz-para-basvuru-yapmak-sa-3

2.100 TL ÖDEME HEMEN HESABA GEÇİYOR

TEB Emekli promosyonu 2100 TL olarak emekli vatandaşların hesabına anında yatıyor. Sözleşme imzalamasını ve maaşınızı taşımanız durumunda geri ödemesiz ve karşılıksız paradan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. 2500 TL ve üstü maaş alanlar için hesaba geçen para 1800 TL olurken kredi kartı ve diğer ürünlerden alacağınız indirim ve farkla birlikte Toplamda 2.100 TL'ye Varan karşılıksız ödeme alma şansına sahip oluyorsunuz.