SSK- SGK’lı Olan Herkese 500 TL'den 1500 TL'ye Kadar Ödeme Gerçekleştirilecek, Ödemeleri ATM Üzerinden Almanız Mümkün

SSK- SGK’lı Olan Herkese 500 TL'den 1500 TL'ye Kadar Ödeme Gerçekleştirilecek, Ödemeleri ATM Üzerinden Almanız Mümkün. İşte haberin detayları ve başvuru aşamaları...

Ekonomi 10.10.2021 - 09:56 10.10.2021 - 09:57 Vural Pars

SSK- SGK’lı Olan Herkese 500 TL'den 1500 TL'ye Kadar Ödeme Gerçekleştirilecek. Ödemeleri ATM Üzerinden Almanız Mümkün. ATM'ler üzerinden 500 TL , 675 TL, 1050 TL, 1500 TL gibi rakamlar üzerinden ödemeler gerçekleştirilecektir.

Anında alabilmek mümkündür. SSK-SGK ve Bağ-kur tarafından yararlanabilecek olan kampanya ile birlikte mevcut şartlar ve detaylar hakkında belirlemeleri yapıldı.

Vatandaşların maaşları konusunda 3 yıl süreyle belirli bankadan alacaklarına dair bir anlaşma yapması durumunda ücrete göre 500 ile 1500 TL arasında ödeme gerçekleştirilecek.

Denizbank Emeklilik Promosyonu

Denizbank aynı zamanda yakınlarını bankaya getiren ve emekli maaşını alanlar İçinde 100 TL Ek ödeme gerçekleştirilecek. Anlaşma yapılması durumunda vatandaşlar mevcut ödemelerini bankaya gitmeye gerek kalmaksızın ATM'den üzerinden çekebilecektir. Bağlılık süresi dolmuş olan vatandaşlar ise sözleşmelerinde yenilemeye giderek tekrar ödeme almaya hak kazanabilecektir.

Yapı Kredi Bankası 1500 TL Üzerinden Promosyon Fırsatı Sunuyor

Ülkemizde Yapı Kredi Bankası emeklilerin hayat standartlarını kolaylaştırmak adına sunmuş olduğu destek kampanyalarını sürdürüyor. Gelen açıklamanın ardından emekliler emekli maaşını Yapı Kredi Bankası'na taşıması halinde kendisine gülümsetecek bir hizmet ile karşılaşıyor.

Yapı Kredi Bankası'na transfer edilen emekli maaşı 2500 TL ve üzerinde olması halinde 1.500 TL almaya hak kazanmaktadır. SSK ile Emekli Sandığından emeklilik hakkı elde edenler Yapı Kredi Bankası ile Yapı Kredi Mobil ya da Yapı Kredi İnternet şubesince gerçekleştirilen emeklilik paketi adına ücret ödemeyecektir.

ssk-sgkli-olan-herkese-500-tlden-1500-tlye-kadar-odeme-gerceklestirilecek-odemeleri-atm-uzerinde

Yapı Kredi Bankası aracılığı ile maaşlarını almakta olan emekliler, havale ile EFT yöntemlerini de ücretsiz şekilde kullanabilecektir.

Diğer yandan ise Yapı Kredi Bankasından emekli maaşını alan müşterilerine özel şekilde sunmaya devam ettiği Medline Acil sağlık hizmeti üyeliği ile birlikte telefon ve tıbbi danışmanlık destekleri de ek doktorlu kara ambulansına kadar bir yıl süresi ile ücretsiz şekilde sunulacak.

Her emekli maaşı almakta olan vatandaşlar Yapı Kredi Mobil, ATM, 444 0 444 çağrı merkezi, Bireysel internet şubesi ve 0850 222 0 444 müşteri iletişim merkezleri üzerinden taahhüt sürelerini 3 yıl belirtmeleri halinde promosyon almaya hak kazanabileceklerdir. An itibariyle başvurular açıktır. Başvuruların arından promosyon ödemeleri hesaplara yansıtılmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@