SSK ve BAĞ-KUR emeklisine ödeme duyurusu gece geldi! En az 1000 TL ödeniyor, yarın başlayacak! 3 gün süresi var

SSK ve BAĞ-KUR emeklisi için duyuru Biraz önce yayınlandı. Emeklilere en az 1000 TL ödeme yapılacak. Karşılıksız ve geri ödemesiz olacak olarak verilecek paralar yarından itibaren hesaplara yatıyor.

Ekonomi 21.10.2021 - 08:51 21.10.2021 - 08:51 Volkan Arık

SSK ve BAĞ-KUR emeklisine ödeme duyurusu gece geldi! En az 1000 TL ödeniyor, yarın başlayacak! 3 gün süresi var. SSK ve BAĞ-KUR emeklisi vatandaşlar için biraz önce bankalardan yeni bir ödeme duyurusu yapıldı. Emekliye son dakika ödeme haberi ajanslara düşerken maaşın dışında ekstra olarak tek sefere mahsus karşılıksız ve geri ödemesiz verileceği açıklandı. Özellikle son dönemlerde yaşanan fahiş fiyatlar sorunu nedeniyle emekliler geçinmekte çok zorluk çekiyordu. Bankaların sağladığı bu imkanlar sayesinde emekliler hem rahat nefes alma şansı elde edecek hem de ekstra para sahibi olacak. Garanti Bankası akşam saatlerinde bu duyuruyu yayınlarken başvurular yarın başlıyor ve 3 gün devam edecek. Başvuru şartları ve detaylar haberimizin devamında...

Emekliye son dakika müjdesi geldi. Nakit para sıkıntısı çeken milyonlarca emekli vatandaş için bankalar kesenin ağzını açtı. Özellikle maaşlarının düşük olduğundan şikayetçi olan hayatını devam ettirmekte güçlük çeken artan enflasyon nedeniyle neredeyse geçinemeyen emekliler bu ödemeler sayesinde rahat bir nefes alma şansı elde edecek. Garanti BBVA gece saatlerinde yaptığı duyuru ile birlikte emeklilere en az 1000 TL nakit ödeme yapacağını açıkladı. Emeklinin maaşına göre Garanti Bankası tarafından yapılan ödeme artacak. Tek sefere mahsus olarak verilecek olan ödemeler karşılıksız yani geri ödemesi bulunmuyor. Başvuru şartı ise aranıyor şubelere gitmek ya da e-devlet üzerinden başvuru yapmak gerekiyor. Peki emekliye ek ödeme başvuru şartları neler?

ssk-ve-bag-kur-emeklisine-odeme-duyurusu-gece-geldi-en-az-1000-tl-odeniyor-yarin-baslayacak-3-gu-3

GARANTİ BANKASI EMEKLİYE PROMOSYON ÖDEMESİ

Garanti BBVA emekliye promosyon ödemesi güncellemesini akşam saatlerinde paylaştı. Başvuru yapan ve maaşını taşıyan emekliler Garanti Bankası'ndan en az 1000 TL promosyon alma şansı elde edecek. Garanti'nin verdiği promosyon aynı zamanda maaşa göre farklılık gösteriyor. En düşük bin TL olarak yapılan ödemeler en yüksek ise 1500 TL'ye ulaşıyor. Emekli vatandaşların başvuru işlemlerini tamamladıktan sonra 3 gün içerisinde paraları hesaplarına geçiyor.

ssk-ve-bag-kur-emeklisine-odeme-duyurusu-gece-geldi-en-az-1000-tl-odeniyor-yarin-baslayacak-3-gu-2

GARANTİ BBVA EMEKLİ PROMOSYONU BAŞVURU ŞARTLARI

Garanti BBVA emekli promosyonu başvuru şartları da netleşti. Sadece maaşınızı taşıma ve 3 yıl boyunca bankada kalma taahhüdü vermenizi yetiyor. Ancak Garanti'nin sizlere bir de sürprizi bulunuyor. Maaşını taşıyan ve bankada 3 yıl kalacak olan emekliler ekstra olarak arkadaşlarımı da getirmeleri halinde Garanti'den ek ödeme alabiliyor.

ARKADAŞINI GETİRENE EK 150 TL

Garanti BBVA promosyon ödemeleri kapsamında arkadaşını getirenlere de ek ödeme vereceğini duyurdu. Emekli bir yakınınızı ya da arkadaşınızı bankaya götürerek maaşınızı taşımasını sağlamanız durumunda Garanti'den 150 TL ek ödeme alabilirsiniz. Garanti Bankası ek ödeme kişi başı olarak veriliyor. Yani ne kadar çok emekli arkadaşınızı maaşını Garanti'ye taşımaya ikna ederseniz o kadar çok ödeme şansı bulunuyor.

ssk-ve-bag-kur-emeklisine-odeme-duyurusu-gece-geldi-en-az-1000-tl-odeniyor-yarin-baslayacak-3-gu-1

3 GÜN İÇİNDE HESABA YATIYOR

Garanti Bankası'na maaşınızı taşımanız ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü vermeniz durumunda promosyon ödemesi almaya hak kazanıyorsunuz. Promosyon ödemeleri maaşa göre 1200-1500 TL arasında oluyor. Sözleşme imzalandıktan sadece 3 gün sonra ödemeler hesaba yatıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@